Uzņemšana turpinās

Uzņemšana turpinās: izvēlies studijas, kas pielāgotas mūsdienu darba tirgus prasībām

Jau sen vēlies veikt izmaiņas savā karjerā? Vai sākt pilnveidoties citā jomā un pietrūkst kvalifikācijas? Vēlies ieteikt neatlikt studēt augstskolā pusaudzim? To visu vari izdarīt līdz augusta beigām un pavērt durvis uz veiksmīgas karjeras kāpnēm kopā ar TSI! Jo tieši šobrīd vēl ir laiks iesniegt dokumentus un uzsākt studijas bakalaura, maģistra un doktora līmenī jau rudenī.

TSI – Transporta un sakaru institūts – ir vienīgā privātā tehniskā augstskola Latvijā, kura piedāvā unikālas studiju programmas latviešu un angļu valodā tādās jomās kā IT, robotika, datu analītika, mākslīgais intelekts, elektronika, loģistika, bizness un aviācija. Programmas tiek veidotas ciešā sadarbībā ar industrijas pārstāvjiem, tāpēc pilnīgi atbilst darba tirgus prasībām un balstās uz praktiskām iemaņām. Iegūtās prasmes un zināšanas viegli piemērot darbā vai nostiprināt mūsdienīgās TSI laboratorijās.

Uzsākot studijas, studentiem tiek piedāvātas dažāda veida iespējas – karjeras dienas, kur ir iespējams iedvesmoties, pieteikties praksei, uzzināt par darba tirgus tendencēm; Erasmus+ programmas priekšrocības (starptautiski projekti, no ES fonda apmaksātas apmaiņas studijas partneraugstskolās ārzemēs, valodas prasmju attīstības projekti utt.); iegūt profesionālus sertifikātus un kvalifikācijas starptautiskā līmenī ar attālinātās izglītības platformas Coursera palīdzību, kā arī daudz kas cits.

Savukārt, maģistrantiem ir papildus priekšrocības – tiem, kas vēlas turpināt studēt, TSI sniedz iespēju apgūt vēlamās prasmes un zināšanas tikai viena gada laikā (papildus – diplomdarba izstrāde). Studijas ir viegli apvienot ar dzīvesveidu – darbu, ģimeni vai hobiju, – jo TSI piedāvā ērtu studiju grafiku, kas domāts strādājošiem cilvēkiem. Izvēlies vienu no piedāvātajām programmām: 

Dubultais diploms datorzinātnēs: datu analītika un mākslīgais intelekts ir programma, kas ļauj iegūt specializētas zināšanas ārkārtīgi pieprasītās un inovatīvās jomās šodienas digitālajā pasaulē. Programma ir izstrādāta sadarbībā ar Lielbritānijas universitāti UWE Bristol, tāpēc programmas absolventi vienlaikus iegūs diplomus no divām augstskolām, tātad, pasaules kvalifikāciju.

Studētprogrammādubultais diploms aviācijas vadībā un ilgtspējīga attīstība nozīmē attīstīt ne tikai zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai strādātu vadības līmenī aviācijas nozarē, bet arī satikt domubiedrus, potenciālos partnerus vai kolēģus. Sadarbībā ar UWE Bristol izstrādātās un īstenotās programmas studējošie ir gan aviācijas jomas pārstāvji, gan profesionāļi no pavisam citām nozarēm.

Informācijas sistēmu vadība maģistra programma būs aktuāla tiem, kuri vēlas būt pieprasīti informācijas tehnoloģiju un sistēmu jomā. Programmas absolventi var strādāt valsts un privātajā sektorā par IT projektu vadītāju, konsultantu, nodaļas vadītāju, biznesa analītiķi, kā arī ieviest un uzturēt informācija sistēmas.

Pretendējot uz augstāku amatu transporta un loģistikas jomā, nozares pārstāvji izvēlās studēt Transporta un loģistikas programmu, jo tās absolventi spēj praktiski pielietot risinājumu modernās tehnoloģijas, ka arī piedalās starptautiskajos projektos, lai paplašinātu kontaktu tīklu un praktiski pielietotu savas zināšanas Eiropas tirgū.

Studiju programma Datorzinātnes: programmatūras inženierija ir paredzēta tiem, kas tiecas vadīt un izstrādāt inovatīvus IT risinājumus un kļūt par ekspertiem jaunāko tehnoloģiju jomā. Programmas absolventi varēs arī sevi realizēt kā kvalificētu profesionāli mākslīgā intelekta, lielo datu un programmatūras inženierijas jomā.

Attīstīt prasmes, kas palīdz biznesa vadībā un organizācijā ir iespējams, studējot programmu Uzņēmējdarbība un vadība. Programma ir vērsta uz sagatavošanās līderībai mūsdienu uzņēmumu realitātē tādās jomās kā karjeru pārvaldība, projektu vadība, mārketings, cilvēkresursu vadība, sabiedriskās attiecības, pētniecība, dažādu veidu uzņēmējdarbība un menedžmenta konsultēšana.

Elektronikas maģistra studijas ir aktuālas tiem, kuri vēlas iegūt augstu kvalifikāciju elektronikas jomā un ieņemt vadošus amatus, kas saistīti ar elektronisko risinājumu pētniecību, izstrādi un ieviešanu lielajos un ikdienas projektos.

TSI ir vieta, kur ir iespējams attīstīt savu potenciālu un sasniegt vērienīgus mērķus, pilnveidot esošās zināšanas un iegūt jaunas, kā arī paplašināt savu kontaktu loku un gūt arī praktisko, pētniecībā balstīto, pieredzi.  Arī darba devēji augsti vērtē šādu pieeju – apvienot akadēmiskās zināšanas ar pētniecisko prasmju apguvi, atbilstoši darba tirgus tendencēm, un tāpēc iesaka studēt TSI.

Līdz 30. septembrim vēl ir laiks iesniegt dokumentus studijām un pieteikties individuālai konsultācijai, lai jau šoruden spertu pirmo soli tuvāk savai sapņu karjerai!

contact us

raksti mums