Reitingi un akreditācijas

TSI lepojas, ka ir starptautiski atzīta un iekļauta starp labākajām izglītības iestādēm gan Eiropā, gan visā pasaulē. Prestižākajos pasaules izglītības reitingos TSI saņem īpašu atzinību un novērtējumu tādās jomās kā sadarbība, daudzveidība, absolventu reputācija un starptautiskās attiecības. Starptautisko mācībspēku īpatsvars TSI ir novērtēts kā visaugstākais Latvijā. Nepārtraukta attīstība, kvalitatīva izglītība un cienījama reputācija nodrošina sekmīgu Transporta un sakaru institūta akreditāciju gan STEM, gan sociālo zinātņu jomās.

THE World University Rankings 2023 logo
QS World University Rankings
THE
ARWU_logo
CWUR World University Rankings
ranking web of universities 20th

darba deveju 2022

Latvijas mērogā TSI ir 1.vietā starp Latvijas privātajām augstskolām datorzinātņu studiju jomā pēc darba devēju ieteikumiem 2023!

Balstoties uz Latvijas darba devēju konfederācijas (LDDK) un karjeras portāla Prakse.lv apkopojuma 

“Skolu un studiju TOP 2023”, kurā Latvijas uzņēmumu pārstāvji norādīja, kurās augstskolās un kādās studiju programmās, pēc viņu pieredzes, tiek apmācīti labākie speciālisti, TSI studiju programmas tiek atzītas kā vienas no labākajām!

Bakalaura studiju programma “Telekomunikāciju sistēmas un datortīkli” (tagad, “Datorinženierija un elektronika”) 1.vietā starp Latvijas privātajām augstskolām inženierzinātņu un tehnoloģiju studiju jomā pēc darba devēju ieteikumiem 2023

Bakalaura studiju programma “Transports un biznesa loģistika” 1.vietā starp Latvijas privātajām augstskolām transporta studiju jomā pēc darba devēju ieteikumiem 2023

Maģistra studiju programma “Transports un loģistika” 1.vietā starp Latvijas privātajām augstskolām transporta pakalpojumu jomā pēc darba devēju ieteikumiem 2023

Akreditācija

TSI ir augstākās izglītības ISO kvalitātes sertifikāts, aviācijas centra EASA PART-147 apliecība, zinātniskās institūcijas reģistrācijas apliecība u.c.

Ar visiem oficiālajiem dokumentiem un akreditācijām varat iepazīties šeit

TSI ir vienīgā augstskola Eiropā, kam ir noslēgts sadarbības memorands ar vienu no Lielbritānijas vadošajām universitātēm UWE Bristol, piedāvājot iegūt britu kvalitātes izglītību, studējot Latvijā, kā arī vienlaicīgi divus diplomus – vienu no TSI (Latvija), otru no UWE Bristol (Lielbritānija).

Atzinības

TSI atbalsta dažādas organizācijas un biedrības, piedalās izglītojošos pasākumos un tieši šī iemesla dēļ mūs augstu vērtē sadarbības partneri, studenti un viņu vecāki.

contact us

raksti mums