TSI absolventi

Mūsu absolventi dzīvo un strādā visā pasaulē un veido patiesi starptautisku kopienu. Mēs lepojamies ar viņu sasniegumiem, kas liecina par viņu degsmi un entuziasmu, un mūsu institūtā iegūtā izglītība kļuva par viņu veiksmīgas karjeras pamatu.

Mūsu absolventi studentiem lasa tematiskas lekcijas un piedāvā vieslekcijas, kā arī ekskursijas uz uzņēmumu un kopīgus projektus. Aktīvi sadarbojoties ar absolventiem, studenti iegūst jaunas zināšanas un pieredzi problēmu risināšanā reālā pasaulē un veikt uzlabojumus organizācijā.

Mūsu absolventu karjeras ceļi iedvesmo studiju biedrus, esošos un topošos studentus. Jūs – TSI absolvents, varat dalīties savā pieredzē un atmiņās, izmantojot mūsu tiešsaistes formu ŠEIT, lai mēs varētu turpināt izstrādāt TSI absolventu virtuālo grāmatu!

Mēs vēlamies Jums pateikties par to, ka esat kopā ar mums un atcerieties, ka Institūta durvis vienmēr Jums būs atvērtas. Mēs Jūs vienmēr sirsnīgi sagaidīsim jūsu Alma Mater, un būsim priecīgi dzirdēt par visiem Jūsu sasniegumi vai vienkārši labām ziņām!

Absolventu stāsti

contact us

raksti mums