students standing at career day exebition

Karjeras diena

Sadarbība ar darba devējiem ir neatsverama, jo tieši viņi sniedz studentiem pirmo ieskatu profesionālajā dzīvē. Ik gadu TSI rīko Karjeras dienu, kad pie mums ciemos ierodas dažādu nozaru sadarbības partneri ar dažādām aktivitātēm, meistarklasēm un vieslekcijām. Studentiem ir iespēja klātienē satikt darba devējus, uzzināt par prakses un karjeras iespējām. Ar aktuālajām vakancēm var iepazīties ŠEIT

TSI studentiem piedāvā nepārtrauktu izaugsmi. Institūts uztur ilgtermiņa attiecības ar sadarbības partneriem, kā rezultātā institūts veido vidi, kurā studentiem ir iespēja attīstīties, iepazīstoties un tiekoties ar nozares pārstāvjiem.

TSI Karjeras dienu pozitīvi vērtē gan studenti, gan biznesa partneri. Šogad pasākums notiks 24. oktobrī. Vairāk informācijas par pasākuma programmu sekos mājaslapā un sociālajos tīklos. Seko mums un uzzini pirmais par noderīgiem un aizraujošiem pasākumiem!

Pagājuša gadā TSI karjeras diena:

Nākotnes pasākumi:

Apskati TSI Karjeras dienas katalogu, kur uzzināsi ne tikai vispārēju informāciju par pasākuma dalībniekiem, bet arī jaunus faktus, jaunākos piedāvājumus un pamatprasības jaunajiem speciālistiem!

contact us

raksti mums