Studentu viesnīca

Duck Republik Revolutionary Student viesnīca atrodas tieši pretī Transporta un sakaru institūtam. Viesnīca ir apmēram 15 minūšu gājiena attālumā no pilsētas centra, netālu no dzelzceļa stacijas un pavisam netālu no skaistā parka. Slavenais latviešu tradicionālās virtuves restorāns LIDO ir sasniedzams 20 minūšu laikā. Tāpat ērti sasniedzami ir arī tirdzniecības centri MOLS un Akropole (tostarp kinoteātris, slidotava, restorāni). Pārtikas preču veikals RIMI atrodas 500 m attālumā.

Katrā Duck Republik numurā ir vannas istaba un ledusskapis. Visās cenās ir iekļauti visi komunālie pakalpojumi un bezvadu internets, kā arī reizi divās nedēļās tiek nodrošināta istabu uzkopšana. 4 plašas virtuves atrodas koplietošanas zālē. Duck Republik piedāvā arī studijas istabas ar nelielu virtuvi un gaisa kondicionieri.

Viesnīcā ir viss, kas nepieciešams ērtai dzīvošanai zem viena jumta: trenažieru zāle, jogas istaba, chill un mācību koplietošanas telpa, autostāvvieta, veļas mazgātava, biljarda galds un galda spēles, Quacktails bārs, sony playstation stūrītis, pastāvīgi pasākumi un ballītes, draudzīga un internacionāla sabiedrība.

Kontaktinformācija:
E-pasts: support@duckrepublik.eu
Tālrunis: +371 22 324 579
Mājas lapa: https://duckrepublik.eu/

Riga Apartment piedāvā īres dzīvokļus Rīgas centrā, 10-15 min gājiena attālumā no Vecrīgas. Ērta nokļūšana Institūtā ar sabiedrisko transportu. Pieejami dažādu tipu dzīvokļi, gan studio tipa, gan ar vienu vai divām guļamistabām.

Kontaktinformācija:
E-pasts: reservation@rigaapartment.com
Tālrunis: +371 2006 0009
https://rigaapartment.com/?lang=lv

contact us