summer-school

Vasaras skola

Mūsu organizētā Vasaras skola ir paredzēta bakalaura, maģistrantūras un doktorantūras studentiem, jaunajiem profesionāļiem un ikvienam, kas vēlas iegūt jaunas zināšanas caur praktisko pieredzi, projekta darbiem un zinātni. Vasaras skola norisināsies Rīgā, Latvijā, Transporta un sakaru institūta (TSI) telpās. Akadēmiskais personāls ar augstiem sasniegumiem un vadošie nozares praktiķi no TSI un dažādiem uzņēmumiem vadīs visas nodarbības angļu valodā.

Latvija – kā lielākā metropole Baltijā ir viena no tehnoloģiski attīstītākajām valstīm ar ceturto ātrāko interneta ātrumu pasaulē. Gan pilsētās, gan reģionos interneta ātrums ir vismaz 100 Mb/s, kā arī 5G pārklājums visām lielajām pilsētu teritorijām ir jau izstrādes procesā, lai nodrošinātu vēl lielāku lietošanas ērtumu un progresu.

Latvijas galvaspilsētas centrs un Kuldīgas pilsēta ir iekļautas UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Apmēram 50% Latvijas teritorijas klāj meži, padarot to par vienu no zaļākajām ES valstīm. Ar 18 stundu saules gaismu vasaras laikā un ērti pieejamu jūras piekrasti, ir labākā vieta, kur izzinoši pavadīt vasaru.

Iegūsti starptautisku pieredzi, jaunus kontaktus un paplašini savu tīklu ar līdzīgi domājošiem studentiem un profesionāļiem no visas pasaules. Kā arī noslēgumā saņem apliecinošu sertifikātu (Certificate of Completion), kuru varēsi norādīt savā CV.

Šogad piedāvātie 4 nedēļu kursi:

  • Kiberfiziskās drošības sistēmu, IoT lietu interneta tīkli un tīklu drošība

Iegūsti praktisku pieredzi IoT lietu interneta jomā un attīsti savu potenciālu veidot inovācijas mākslīgā intelekta laikmetā! Apgūstot šo kursu, tu varēsi pats izveidot drošu sistēmu.

  • Angļu valoda IT speciālistiem

Intensīvā 4 nedēļu kursa mērķis ir nodrošināt IT studentus un profesionāļus ar nozarei specifiskām angļu valodas zināšanām, lai varētu pārliecinoši sazināties starptautiskā darba vidē, uzlabojot tehnisko vārdu krājumu un valodu prasmes.

2 nedēļu kurss:

  • Start-up biznesa ideju ģenerēšana un attīstība

Iegūsti zināšanas un praktisku pieredzi biznesa ideju izstrādē, izmantojot dizaina domāšanas principus, dažādu spēļu elementus un mākslīgā intelekta rīkus. Pēc vasaras skolas tu varēsi turpināt darbu pie iepriekš izstrādātiem biznesa plāniem tālākai biznesa ideju attīstībai un realizēšanai.

Nedēļas nogalēs, piektdienās, plānoti kultūras pasākumi, lai iepazīstinātu ar Latvijas dabu, arhitektūru un vēsturi

Lejupielādē TSI Vasaras skola 2024 katalogu

Pievienojies mums jūlija mēnesī Rīgā, Latvijā un kļūsti par daļu no aizraujošas pieredzes vienā no inovatīvākajām augstskolām Eiropā!

TSI Vasaras skola ir unikāla iespēja apvienot jaunu, praktisku zināšanu apgūšanu un vasaras pavadīšanu vienā no atraktīvākajiem galamērķiem Baltijā!

Lūdzu, aizpildi reģistrācijas formu, lai saņemtu plašāku informāciju!

Jaunumi:

Raksti mums uz kursi@tsi.lv

Esi soli tuvāk nākotnei ar TSI!

contact us

raksti mums