19-about-us_history-01

Vēsture

TSI, Transporta un sakaru institūts ir moderna lietišķo zinātņu augstskola ar simtgadīgu vēsturi. TSI – ir leģendārā RCAII (Rīgas Civilās aviācijas inženieru institūta) un RAU (Rīgas Aviācijas universitātes) pēctece.

Patreizējā statusā TSI tika izveidota 1999. gadā. Mūsdienās TSI ir vienīgā privātā tehniskā augstākās izglītības iestāde Latvijā. Visas studiju programmas tiek nodrošinātas divās valodās – latviešu un angļu. TSI, kā augstākās izglītības iestādei, ir pastāvīga akreditācija Latvijā.

TSI nodrošina akadēmiskās studiju programmas šādās jomās: transports un loģistika, aviācija, datorzinātnes un telekomunikācijas, elektronika un robotika, uzņemejdarbība. Kā arī, TSI ir vienīga augstskola Latvijā, kas piedavā specializācijas māksligajā intelektā jomā.

Kopš 2020. gada, TSI piedāvā 3 dubultā diploma studiju programmas, kas tika izveidotas un tiek īstenotas sadarbībā ar Rietumanglijas universitāti Bristolē – UWE Bristol. Šī sadarbība apstiprina TSI studiju kvalitāti un atbilstību Lielbritānijas izglītības standartiem.

TSI veic daudzveidīgu zinātniski pētniecisko darbību. Saskaņā ar ekspertu vērtējuma rezultātiem, Transporta un sakaru institūts ir vienīgā starp privātajām augstskolām, kas ir iekļauta Latvijas vadošo zinātnisko institūciju sarakstā. TSI akadēmiskā personāla sastāvā ir Latvijas Zinātnes padomes eksperti, ka arī augsti novērtēti profesionāļi no industrijas.

Augstskolu kopējais ir absolvējuši vairāk nekā 9000 studentu.

TSI lepojas ar savu starptautisko vidi – tajā mācās studenti no vairāk kā 40 valstīm – Kazahstānas, Uzbekistānas, Ukrainas, Azerbaidžānas, Igaunijas, Lietuvas, Lielbritānijas, Spānijas, Turcijas, Moldovas, Indijas, Šri-Lankas, Ēģiptes, Peru un citām valstīm. Ārvalstu studentu vidū populārākie izglītības virzieni ir IT, loģistika un aviācija.

> Šeit jūs varat iepazīties ar mūsu studiju programmām.

contact us

raksti mums