19-about-us_history-01

Vēsture

Transporta un sakaru institūts (TSI) ir moderna lietišķo zinātņu universitāte ar simtgadīgu vēsturi. TSI – ir leģendārā RCAII (Rīgas Civilās aviācijas inženieru institūta) un RAU (Rīgas Aviācijas universitātes) pēctece.

Patreizējā statusā TSI tika izveidota 1999. gadā. Mūsdienās TSI ir vienīgā privātā tehniskā augstākās izglītības iestāde Latvijā. Visas studiju programmas tiek nodrošinātas divās valodās – latviešu un angļu. Institūts ir ieguvis pastāvīgu akreditāciju Latvijā kā augstākās izglītības iestāde.

Kopš 2003. līdz 2021. gadam veiksmīgi darbojās TSI Latgales filiāle Daugavpilī – otrajā lielākajā Latvijas pilsētā.

TSI nodrošina akadēmiskās studiju programmas šādās jomās: transports un loģistika, aviācija, datorzinātnes un telekomunikācijas, elektronika un robotika, vadībzinātne.

TSI veic daudzveidīgu zinātniski pētniecisko darbību. Saskaņā ar ekspertu vērtējuma rezultātiem, Transporta un sakaru institūts ir vienīgais starp privātajām augstskolām, kas ir iekļauts Latvijas vadošo zinātnisko institūciju sarakstā.

Kopējais institūta absolventu skaits ir vairāk nekā 8900 cilvēku.

Patreizējais studentu skaits – vairāk nekā 2600. TSI lepojas ar savu starptautisko vidi – tajā mācās studenti no Kazahstānas, Uzbekistānas, Ukrainas, Azerbaidžānas, Igaunijas, Lietuvas, Lielbritānijas, Spānijas, Turcijas, Krievijas, Baltkrievijas, Moldovas, Indijas, Ēģiptes, Peru un citām valstīm. Ārvalstu studentu vidū populārākie izglītības virzieni ir IT, loģistika, aviācija.

Šeit jūs varat iepazīties ar mūsu studiju programmām

contact us

raksti mums