IMG_3046

TSI Ziemas uzņemšana 2023 ir sākusies!

TSI notiek ziemas uzņemšana bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju programmās. Piedāvājam tājā skaitā arī divas dubultā diploma maģistrantūras programmas sadarbībā ar Rietumanglijas Universitāti – UWE Bristol, sniedzot unikālu iespēju iegūt pasaulē un Lielbritānijā augsti atzītu diplomu aviācijā vai datorzinātnēs – datu analītikā un mākslīgajā intelektā!  

 

Izvēlies sev piemērotāku programmu:

 

Bakalaura programmas:

Datorzinātnes

Transporta un biznesa loģistika

Uzņēmējdarbība un vadība   

 

Maģistrantūras studijas:

Datorzinātnes

Dubultais diploms Datorzinātnēs: datu analītika un mākslīgais intelekts

Dubultais diploms aviācijas vadībā 

Informācijas sistēmu vadība

Elektronika

Transports un loģistika

Uzņēmējdarbība un vadība 

 

Doktorantūras studijas:

Telemātika un loģistika

Digitālā ekonomika un uzņēmējdarbība

 

Mēs esam izstrādājuši inovatīvu pieeju mācību procesā, apvienojot studijas gan klātienē, gan attālināti e – vidē, padarot mācību vidi studentiem ērtāku un modernāku mūsdienu mainīgajā digitālajā pasaulē. TSI studiju programmas apvieno akadēmisko vidi ar praktiskām nodarbībām, kurās studentiem ir iespēja izstrādāt un realizēt savas inovācijas. 

TSI ir viena no atzītākajām Latvijas augstskolām no darba devēju puses. Mūsu studiju programmas izstrādātas sadarbojoties ar  labākajiem vietējiem un starptautiskajiem mācībspēkiem.

Piesakies sev interesējošai studiju programmai un attīsti savu karjeru tagad, jo no nākamā gada studiju maksa paaugstināsies līdz pat  25% ! Izmanto lojalitātes programmas iespējas un saņem studiju atlaidi, uzsākot studijas 2023. gada februārī!

Ziemas uzņemšana atvērta līdz 2023.gada 31. janvārim!

contact us

raksti mums