1920x1080_LV_color

TSI Ziemas uzņemšana 2023 turpinās!

Studiju atlaides ziemas uzņemšanā sniedz iespēju studēt izdevīgi!

TSI turpinās ziemas uzņemšana bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju programmās. 

Tajā skaitā arī divas dubultā diploma maģistrantūras programmas sadarbībā ar Rietumanglijas Universitāti – UWE Bristol, sniedzot unikālu iespēju iegūt pasaulē un Lielbritānijā augsti atzītu diplomu aviācijā un ilgtspējībā vai datorzinātnēs – datu analītikā un mākslīgajā intelektā.

Izvēlies sev piemērotāko programmu:

No data was found

Inovatīva pieeja studiju procesā apvieno studijas gan klātienē, gan attālināti e – vidē, padarot studiju vidi studentiem ērtāku un modernāku mūsdienu mainīgajā digitālajā pasaulē. TSI studiju programmas apvieno akadēmisko vidi ar praktiskām nodarbībām, kurās studentiem ir iespēja izstrādāt un realizēt savas inovācijas.

Esam viena no atzītākajām Latvijas augstskolām no darba devēju puses. Mūsu studiju programmas izstrādātas sadarbojoties ar labākajiem vietējiem un starptautiskajiem mācībspēkiem.

Izmanto īpašo piedāvājumu Ziemas uzņemšanā. Piesakies sev interesējošai studiju programmai, maksā par visu studijas periodu, saņem atlaidi un attīsti savu karjeru! Rīkojies tagad, jo no 10. februāra studiju maksa paaugstināsies līdz pat 25%! 

  • 30% atlaide regulārām bakalaura un maģistra studiju programmām
  • 20% atlaide dubultā diploma studiju programmām

Sasniedz savus mērķus ātrāk, veicot izvēli šodien!

Ziemas uzņemšana atvērta līdz 2023. gada 10. februārim.

Piesakies uz individuālu konsultāciju un uzdod savus jautājumus jau šodien!

Uz tikšanos TSI!

contact us

raksti mums