850x527

Maģistrantūra tavam personības tipam

Būtisku dzīves lēmumu pieņemšana mūsdienu pasaulē kļūst aizvien sarežģītāka, jo tas vienmēr rosina jautājumu par stabilitāti mūsdienu mainīgajā realitātē. Lēmumi, kas ietekmē zināšanas, prasmes un finansiālo labklājību, var šķist vēl prasīgāki, jo tie šķietami vienlaikus ietekmē visas dzīves nozares. Bet kā būt pārliecinātam par savu izvēli? Vai ir kādas stratēģijas, kas var palīdzēt pieņemt šo lēmumu, lai sasniegtu savus mērķus?

DiSC sistēma ir personības analīžu sistēma, kas pieder uzņēmumam John Wiley & Sons, Inc., un sniedz interesantu skatu uz personības novērtēšanu, kā arī piedāvā iespējamas vadlīnijas efektivitātes paaugstināšanai, gūstot priekšrocības no ikdienas darba un mācību procesu pielāgošanas savām personīgajām prasmēm.

Pirmo reizi DiSC uzvedības modeli ierosināja amerikāņu psihologs Viljams Moltons Mārstons pirms gandrīz 100 gadiem, 1928. gadā. DiSC iedala personības 4 galvenajos arhetipos – D, i, S un C.

Kā norādīts DiscProfile, D – persona ir cilvēks, kas kopumā ir pārliecinošs, tiešs, ar izteiktu mērķtiecību un ātru viedokļa pieņemšanu. Šie cilvēki ir orientēti uz vadību un vēlas sasniegt pozitīvu atzinību savā kompetences jomā. Ja tas izklausās pazīstami, tad maģistrantūras programma Informācijas sistēmu vadība ir tieši Jums! Informācijas sistēmu vadības absolventi sevi ir parādījuši kā uz rezultātu orientētu IT un citu projektu vadību, kas spēj vadīt,  attīstīt un pielāgoties, kā arī vēlas vienmēr izprast un zināt jaunākās tirgus tendences plašā biznesa mērogā – no privātā līdz valsts sektoram.

DiscProfile rakstītajā, i – cilvēks ir tas, kurš iedvesmojas un iedvesmo – viņu ietekme uz apkārtējiem ir ārkartīgi liela, un viņu spēja mijiedarboties, tīklot, komunicēt un rīkoties rada impulsu, kas var “kustināt kalnus”. Maģistra grāds Uzņēmējdarbībā un vadībā ir lieliska iespēja pielietot savu potenciālu vadošos amatos jebkura veida organizācijā vai nozarē. “Soft” prasmes veido stingru vadības pamatu, tādēļ, ja esat personība, kas vēlas pielietot savas komunikācijas prasmes, lai izveidotu kontaktus, pieņemtu lēmumus un sadarbotos ar partneriem visā pasaulē, šīs studijas ir pareizā izvēle.

S – cilvēku varētu raksturot kā atvērtu un pacietīgu, pieņemošu un ar lielu atdevi, atsaucoties uz DiscProfile. S – personas ir tās, kas vada “kustību”, jo viņi koncentrējas gan uz cilvēkiem, gan uz viņu darba atspoguļojumu sabiedrībā. S – cilvēki spēj atbilst ikviena komandas locekļa vajadzībam – neatkarīgi no tā, cik komanda ir starptautiski plaša un daudzveidīga. Daži var teikt, ka S – persona atbilst “ilgtspējībai”. Tādēļ S – personas pielāgošanās spējas un pārdomātības kombinācija ir Transporta un loģistikas maģistrantūras studentiem.

S – cilvēkiem, kuri tiecās aviācijas nozarē – dubultā diploma programma Aviācijas vadībā un ilgtspējā ir labākā izvēle. Šī programma ir izstrādāta sadarbībā ar Lielbritānijas universitāti UWE Bristol, un tā paver durvis uz unikālām darba vakancēm valsts un privātajā aviācijas biznesa sektorā, tostarp augsta līmeņa vadībā.

C – persona ir tā, kas iedziļinās analītikā, struktūrās un risinājumu meklēšanā, dažreiz pat ar skepticismu, norāda DiscProfileDubultais diploms Datorzinātnēs: datu analītika un mākslīgais intelekts  ir pareizā izvēle cilvēkiem, kuri vēlas veidot savus viedokļus un darba rezultātus uz pētījumu balstītiem pamatiem un apzināt visus iespējamos rīkus, lai sasniegtu efektīvus rezultātus. It īpaši, pievēršot uzmanību datu analīzei un mūsdienu tendencēm. 

No citas puses, maģistrantūra Datorzinātnes: programmatūras inženierija ir lieliska iespēja atrast daudzpusīgus kompleksa risinājumus, vienlaikus pastāvīgi analizējot un prognozējot nākotnes rezultātus. Abas programmas patiešām ir tehnoloģiju un inovāciju nākotne un tieši tas, kas nepieciešams C personām.

Ja jūtat, ka balansējat starp D un C – personu, Jums noteikti jāapskata atjaunotā Datorinženierijas un elektronikas programma – analizēt un strukturēt, būt starp darbībām un pārdomām par nākotnes rezultātiem tehnoloģiju jomā – tas ir portrets profesionālim, kurš studē un absolvē šo programmu.

Vai atradāt sev raksturojošās iezīmēs un intereses? Ziemas uzņemšana studijām ir atvērta, tāpēc, ja atradāt studiju programmu savas personības izaugsmei – iesakām neatlikt un pieteikties laicīgi, jo vietu skaits studiju grupās ir ierobežots. Atcerieties: TSI piedāvā atbalstu ne tikai tiem, kas turpina savu agrāk izvēlēto ceļu, bet arī tiem, kuri vēlas pārvirzīt savu karjeru uz jaunu nozari. Kā liecina jaunākās aptaujas dati, TSI maģistranti ļoti augstu vērtē TSI piedāvātos studiju kursus un elastīgo studiju grafiku.

Ja vēlaties iegūt plašāku ieskatu, uzzināt vairāk par programmām vai konsultēties par iestāšanos augstskolā, aicinām nekautrēties un rakstīt uz e-pastu vai zvanīt, kā arī rezervēt tikšanos tiešsaistē ar mūsu uzņemšanas komandu.

https://jauns.lv/raksts/bizness/589683-magistrantura-tavam-personibas-tipam

contact us

raksti mums