AdobeStock_205368975
08:30
30
Nov

Biznesa brokastis par maģistrantūras programmām

TSI aicina uz biznesa brokastīm, kurās neformālās sarunās pie kafijas vai tējas tases būs iespēja uzzināt par maģistrantūras studiju programmām TSI. Uzzināsi par maģistra darba izstrādi un pētniecību, kā maģistrantūra palīdz attīstīt karjeras izaugsmes, kā arī tās nozīmi jauna un stabila biznesa attīstībā un izveidē. 

Iepazīsties ar mūsu maģistra studiju programmām, ka arī dubultā diploma programmām sadarbībā ar UWE Bristol

  • Dubultā diploma maģistrantūras programma datorzinātnēs ar specializāciju datu analitikā un mākslīgajā intelektā, kura izstrādāta sadarbībā ar pasaulē un Lielbritānijā augsti atzīto Rietumanglijas universitāti UWE Bristol. Ja tev jau ir bakalaura grāds IT jomā, studiju process aizņem tikai vienu gadu!
  • Dubultā diploma maģistrantūras programma Aviācijas vadībā ar specializāciju aviācijas vadībā un ilgtspējībā, kura izstrādāta sadarbībā ar UWE Bristol. Programma ir unikāls piedāvājums Baltijas tirgum – ja tev jau ir iepriekšēja izglītība vai darba pieredze aviācijas jomā vismaz vienu gadu, tad studiju process aizņem tikai vienu gadu (tiek ieskaitīta prakse).
  • Informācijas sistēmu vadības programma, kura aptver gan biznesa, gan tehnoloģiju prasmes. Mērķis ir apmācīt pasaules līmeņa profesionāļus ar dziļām zināšanām par mūsdienu informācijas un komunikācijas tehnoloģijām un tehnoloģiju pielietojumu dažādos kontekstos. Šobrīd tā ir viena no top pieprasītākajām studiju programmām un nozarēm. 
  • Datorzinātņu programma ar specializāciju programmatūras  inženierijā, kura nodrošina unikālu kursu kopumā, ko vada labākie vietējie un starptautiskie profesori un speciālisti. Programma ļauj apgūt prasmes vistraujāk augošajā jomā. Ar iepriekšēju izglītību IT jomā, studiju process aizņem tikai vienu gadu.
  • Transporta un loģistikas programma ir paredzēta tiem, kas vēlas attīstīt analītisko domāšanu un kritiskās prasmes, kas nepieciešamas transporta un loģistikas uzņēmumu efektīvai un produktīvai stratēģiskai un operatīvai vadībai. Mācību laiku iespējams samazināt, pārkreditējot praksi no iepriekšējās izglītības atbilstoši uzņemšanas noteikumiem.
  • Uzņēmējdarbības un vadības programma, kura piedāvā divas top speciālizācijas – biznesa pārmaiņas vadību speciālists vai biznesa un finanšu vadības speciālists.

Norises vieta: TSI, Lomonosova iela 1, Rīga
Laiks: 30.11.2022., plkst. 08.30.
Valoda: latviešu un angļu

Reģistrācija ir obligāta!

Tiekamies!

contact us

raksti mums