Granti no uzņēmumiem

Lieliskas ziņas ikvienam, kurš vēlas savienot savu dzīvi ar robotiku un veidot karjeru augsto tehnoloģiju jomā!

Robologic GmbH piešķir 3 grantus studijām profesionālajā bakalaura studiju programmā Robotika, 36 450 EUR apmērā. Grants sedz pilnu studiju maksu un nodrošina darba vietu uzņēmumā Robologic GmbH.

Ja,

  • tevi interesē eksaktie mācību priekšmeti
  • tevi aizrauj roboti
  • vēlies kļūt par pieprasītu pasaules līmeņa speciālistu

Reģistrācija slēgta

Unikālā studiju programma Robotika tika izstrādāta ciešā sadarbībā ar Latvijas un starptautisku uzņēmumu pārstāvjiem, kas ļāva programmu izveidot atbilstoši darba tirgū pieprasītām zināšanām un prasmēm. Studiju programmu aktīvi atbalsta Robologic GmbH, kas jau vairākus gadus piedāvā studentiem prakses vietas, vieslekcijas, profesionālos kursus, piedalās programmas realizācijā un atbalsta jauniešus, piedāvājot grantus studiju maksas segšanai.

Uzņēmums Robologic GmbH tika dibināts 2013. gadā un ir vienīgais Latvijā, kas darbojas automatizācijas un autobūves nozarē. Robologic uzskata sevi Ceturtās industriālās revolūcijas (Industrija 4.0) daļu, jo aktīvi tajā darbojas un redz tās potenciālu, ir plaša praktiskā pieredze un augsti kvalificēti speciālisti. Tāpat uzņēmumam ir savs apmācības centrs TSI, kas sniedz iespēju jauniešiem no Latvijas kļūt par pieprasītiem pasaules līmeņa speciālistiem.

contact us