Stipendija studijām no uzņēmumiem

Vai meklē bezmaksas studiju iespējas? Ja jā, tad lasot šo, tu esi jau pusceļā. Ir daudz priekšstatu par to, kas ir labs pretendents, bet mūsu pieredze rāda, ka aizrautība par tev interesējošo tēmu un uzņēmīgu attieksmi pēc jaunas pieredzes ir pats svarīgākais. Runa nav par labākajiem rezultātiem eksāmenos vai pirmajām vietām olimpiādēs. Tavs entuziasms vai nākotnes vīzija mums ir pats svarīgākais. Mēs meklējam topošos studentus, kuri vēlas ietekmēt nākotni un kaut ko mainīt!

TSI sadarbībā ar biznesa partneriem piedāvā grantus jeb finansējumu, kas pilnībā sedz studiju izmaksas visam studiju periodam.

Kāpēc tas ir vērtīgi un kāpēc tev būtu jāizmanto šī iespēja?

  • Apmaksātas bakalaura studijas
  • Vieta, kur pielietot iegūtās zināšanas un vēlāk strādāt TSI partneruzņēmumā uzreiz pēc studiju absolvēšanas
  • Karjeras izaugsme jau uzsākot studijas augstskolā

Vai tu joprojām domā?

Iepazīsties ar grantu programmu iespējām un piesakies studijām TSI tūlīt!

Grantu programmas mērķis ir veicināt plašāku zināšanu un profesionālo talantu apmaiņu no izglītības puses – TSI, un nozarēm. Mēs sniedzam iespēju tiem, kuri vēlas rast globālus risinājumus rītdienas izaicinājumiem, veicinot akadēmiskās un profesionālās zināšanas, kā arī līderības prasmes.

TSI uzmanības centrā ir NĀKOTNES IZVEIDE, – tas sakrīt ar mūsu redzējumu. Pamatu veido mūsu vērtības, personāls, absolventi un partneri. Mūsu studenti ir nākotnes līderi inovatīvu tehnoloģiju radīšanā un ieviešanā.” saka TSI valdes priekšsēdētāja, galvenā izpilddirektore, profesore, Dr. sc. Ing. Irina Jackiva.

contact us

raksti mums