Bakalaura studiju programmas “Elektronika” un “Robotika”

Technomatic sadarbībā ar TSI sniedz finansiālu atbalstu topošajiem studentiem, kuri vēlas studēt augsto tehnoloģiju jomā. Ja plāno stāties un studēt TSI bakalaura studiju programmā Elektronika un\vai Robotika 2023./2024. akadēmiskajā gadā, tad jau šodien piesakies stipendiju konkursam un iegūsti gan finansiālu atbalstu no Technomatic, kā arī karjeras izaugsmi uzņēmumā jau no studiju uzsākšanas brīža!

Aizpildi bezmaksas pieteikuma anketu zemāk jau tagad, rezervējot sev vietu. Jūlija mēnesī, kad saņemsi dokumentus par vidējās izglītības apguvi, iesniedz tos mūsu uzņemšanas sistēmā admission.tsi.lv. Tad arī perspektīvākie kandidāti tiks aicināti uz interviju ar TSI un Technomatic pārstāvjiem.

Nepieciešamie dokumenti

  • vidējās izglītības atestāts
  • atestāta pielikums – atzīmju izraksts, ar vidējo vērtējumu, ne zemāku par 7 ballēm pēc 10-ballu skalas
  • centralizēto eksāmenu sertifikāti matemātikā un angļu valodā, kuru vērtējums nav zemāks par 70%
  • motivācijas vēstule
  • būs uzskatīts par priekšrocību: olimpiādes uzvarētāja sertifikāts/i

Izmanto iespēju un piesakies stipdendijai studijām no uzņēmuma Technomatic un studē bez maksas jau no pirmās dienas!
Pieteikumu termiņš: 3. augusts, 2023.

Technomatic – ir uzņēmums, kas nodarbojas ar pilnu programmatūras izstrādes ciklu rūpnieciskajiem kontrolieriem un robotiem, ieskaitot nodošanu ekspluatācijā un turpmāko servisa atbalstu. Mēs esam profesionāls partneris automatizācijas jomā un esam nopelnījuši nevainojamu reputāciju pie saviem klientiem, tādiem kā Volkswagen, Tesla, Audi un Porsche. 

Mūsu skatījumā, TSI augstskolai ir vairāki būtiski raksturojoši parametri veiksmīgai sadarbībai. Pirmkārt, tā ir piemērota izglītības programma un nemainīgi augsts izglītības kvalitātes līmenis. Administrācijas kompetence un atbildīga pieeja studiju procesam, kā arī viegla komunikācija un tiešs kontakts ar mācībspēkiem ir iemesli izcilai studentu sagatavošanai un kompetenču apgūšanai studiju laikā. Līdzšinējā pieredze ar TSI mums ir pozitīva, kas paveras jaunas perspektīvas un iespējas.

contact us

raksti mums