Profesionālā bakalaura studiju programma “Robotika”

Lieliskas ziņas ikvienam, kurš vēlas savienot savu dzīvi ar robotiku un veidot karjeru augsto tehnoloģiju jomā! Uzņēmums Robologic GmbH piešķir stipendijas studijām profesionālajā bakalaura studiju programmā Robotika, kas izstrādāta ciešā sadarbībā ar Latvijas un starptautisku uzņēmumu pārstāvjiem, kas ļāva programmu izveidot atbilstoši darba tirgū pieprasītām zināšanām un prasmēm. Stipendija studijām sedz studiju maksu un nodrošina darba vietu uzņēmumā Robologic GmbH. Vairāk par konkursa noteikumiem uzzini šeit.

Ja,

  • tevi interesē eksaktie mācību priekšmeti
  • tevi aizrauj roboti
  • vēlies kļūt par pieprasītu pasaules līmeņa speciālistu

Aizpildi bezmaksas pieteikuma anketu zemāk jau tagad, rezervējot sev vietu. Jūlija mēnesī, kad saņemsi dokumentus par vidējās izglītības apguvi, iesniedz tos mūsu uzņemšanas sistēmā admission.tsi.lv. Tad arī perspektīvākie kandidāti tiks aicināti uz interviju ar TSI un Robologic GmbH pārstāvjiem.

Nepieciešamie dokumenti

  • vidējās izglītības atestāts
  • atestāta pielikums – atzīmju izraksts, ar vidējo vērtējumu, ne zemāku par 8 ballēm pēc 10-ballu skalas
  • centralizēto eksāmenu sertifikāti matemātikā un/vai fizikā, kuru vērtējums nav zemāks par 80% (B līmenis)
  • motivācijas vēstule
  • būs uzskatīts par priekšrocību: olimpiādes uzvarētāja sertifikāts/i

Izmanto iespēju un piesakies stipdendijai studijām no uzņēmuma Robologic GmbH un studē bez maksas jau no pirmās dienas!
Pieteikumu termiņš: 3. augusts, 2023.

Uzņēmums Robologic GmbH tika dibināts 2013. gadā un ir vienīgais Latvijā, kas darbojas automatizācijas un autobūves nozarē. Robologic uzskata sevi Ceturtās industriālās revolūcijas (Industrija 4.0) daļu, jo aktīvi tajā darbojas un redz tās potenciālu, ir plaša praktiskā pieredze un augsti kvalificēti speciālisti. Robologic GmbH jau vairākus gadus piedāvā studentiem prakses vietas, vieslekcijas, profesionālos kursus, piedalās programmas realizācijā un atbalsta jauniešus, piedāvājot grantus studiju maksas segšanai.Tāpat uzņēmumam ir savs apmācības centrs TSI, kas sniedz iespēju jauniešiem no Latvijas kļūt par pieprasītiem pasaules līmeņa speciālistiem.

Tieši TSI tehnoloģiskā virziena dēļ izvēlamies šo augstskolu ka sadarbības partneri. Man radās ideja piešķirt studentiem stipendijas studijām, lai atbalstītu motivētus studentus un iedvesmotu viņus jauniem sasniegumiem. Apzināmies arī jauniešu interešu mūsdienīgas tendences – tāpēc mēs iegūstam praktiski gatavus speciālistus robotikas jomā. Neesmu stingrs augstākās izglītības atbalstītājs tās standarta izpratnē, bet specializētas praktiskās augstākās izglītības iegūšana ir svarīga. Šobrīd tehnoloģijas attīstās tik strauji! Tieši šaura profila speciālisti vienmēr būs pieprasīti, īpaši mūsu nozarē. TSI absolventiem, kuri nāk pie mums strādāt, jau ir izpratne par jomu un galvenā prasme, ko sniedz augstākā izglītība - darbs ar informāciju. Līdz ar to TSI absolventi daudz ātrāk iekļaujas darba procesā, jo īpaši tāpēc, ka viņiem jau ir pamata apmācības un vēlme attīstīties šajā nozarē.

contact us

raksti mums