Profesionālā bakalaura studiju programma “Robotika”

Lieliskas ziņas ikvienam, kurš vēlas savienot savu dzīvi ar robotiku un veidot karjeru augsto tehnoloģiju jomā! Uzņēmums Robologic GmbH piešķir grantus studijām profesionālajā bakalaura studiju programmā Robotika, kas izstrādāta ciešā sadarbībā ar Latvijas un starptautisku uzņēmumu pārstāvjiem, kas ļāva programmu izveidot atbilstoši darba tirgū pieprasītām zināšanām un prasmēm. Grants sedz studiju maksu un nodrošina darba vietu uzņēmumā Robologic GmbH. Vairāk par konkursa noteikumiem uzzini šeit.

Ja,

  • tevi interesē eksaktie mācību priekšmeti
  • tevi aizrauj roboti
  • vēlies kļūt par pieprasītu pasaules līmeņa speciālistu

Aizpildi bezmaksas pieteikuma anketu zemāk jau tagad, rezervējot sev vietu. Jūlija mēnesī, kad saņemsi dokumentus par vidējās izglītības apguvi, iesniedz tos mūsu uzņemšanas sistēmā admission.tsi.lv. Tad arī perspektīvākie kandidāti tiks aicināti uz interviju ar TSI un Robologic GmbH pārstāvjiem.

Nepieciešamie dokumenti

  • vidējās izglītības atestāts
  • atestāta pielikums – atzīmju izraksts, ar vidējo vērtējumu, ne zemāku par 8 ballēm pēc 10-ballu skalas
  • centralizēto eksāmenu sertifikāti matemātikā un/vai fizikā, kuru vērtējums nav zemāks par 80% (B līmenis)
  • motivācijas vēstule
  • būs uzskatīts par priekšrocību: olimpiādes uzvarētāja sertifikāts/i

Izmanto iespēju un piesakies grantam no uzņēmuma Robologic GmbH un studē bez maksas jau no pirmās dienas!

Reģistrācija slēgta

Uzņēmums Robologic GmbH tika dibināts 2013. gadā un ir vienīgais Latvijā, kas darbojas automatizācijas un autobūves nozarē. Robologic uzskata sevi Ceturtās industriālās revolūcijas (Industrija 4.0) daļu, jo aktīvi tajā darbojas un redz tās potenciālu, ir plaša praktiskā pieredze un augsti kvalificēti speciālisti. Robologic GmbH jau vairākus gadus piedāvā studentiem prakses vietas, vieslekcijas, profesionālos kursus, piedalās programmas realizācijā un atbalsta jauniešus, piedāvājot grantus studiju maksas segšanai.Tāpat uzņēmumam ir savs apmācības centrs TSI, kas sniedz iespēju jauniešiem no Latvijas kļūt par pieprasītiem pasaules līmeņa speciālistiem.

contact us

raksti mums