Bakalaura studiju programma “Datorzinātnes”

Clarity Labs sadarbībā ar TSI sniedz finansiālu atbalstu topošajiem studentiem, kuri vēlas studēt IT jomā. Ja plāno stāties un studēt TSI bakalaura studiju programmā Datorzinātnes 2022./2023. akadēmiskajā gadā, tad jau šodien piesakies grantu konkursam un iegūsti gan finansiālu atbalstu no Clarity Labs, kā arī karjeras izaugsmi uzņēmumā jau no studiju uzsākšanas brīža!

Aizpildi bezmaksas pieteikuma anketu zemāk jau tagad, rezervējot sev vietu. Jūlija mēnesī, kad saņemsi dokumentus par vidējās izglītības apguvi, iesniedz tos mūsu uzņemšanas sistēmā admission.tsi.lv. Tad arī perspektīvākie kandidāti tiks aicināti uz interviju ar TSI un Clarity pārstāvjiem. Vairāk par konkursa noteikumiem uzzini šeit.

Nepieciešamie dokumenti

  • vidējās izglītības atestāts
  • atestāta pielikums – atzīmju izraksts, ar vidējo vērtējumu, ne zemāku par 7 ballēm pēc 10-ballu skalas
  • centralizēto eksāmenu sertifikāti matemātikā un angļu valodā, kuru vērtējums nav zemāks par 70%
  • motivācijas vēstule
  • būs uzskatīts par priekšrocību: olimpiādes uzvarētāja sertifikāts/i

Clarity Labs ir vadošais tirgū konsultāciju uzņēmums Lead-to-Cash jomā, kas palīdz uzņēmumiem visā pasaulē izveidot un ieviest uzņēmējdarbības modeļus, kuri ļauj labāk izprast klientu vajadzības un dod iespēju veidot produktu piedāvājumus un pārdot tos atbilstoši klientu vēlmēm. Clarity Labs veicina lielāku klientu apmierinātību un lojalitāti, tādējādi palīdzot palielināt ieņēmumus.

Izmanto iespēju un piesakies grantam no uzņēmuma Clarity Labs un studē bez maksas jau no pirmās dienas!

Reģistrācija slēgta

contact us

raksti mums