TSI

Iespēja iegūt maģistra grādu mākslīgā intelekta jomā, strādājot Deloitte!

Ar prieku paziņojam, ka lielākais starptautiskais uzņēmums konsultāciju jomā – Deloitte ne tikai atbalsta dubultā diploma maģistra programmu Datorzinātnes: datu analītika un mākslīgais intelekts, bet arī potenciālajiem studentiem piedāvā apmaksātas studijas šajā programmā un darba vietu uzņēmumā Deloitte! 1,5 gadu laikā jūs iegūstat prestižu izglītību un divus diplomus no Lielbritānijas un Latvijas vadošajām  augstskolām, kā arī pieredzi darbā Deloitte, veicot progresīvus datu inženierijas un datu zinātnes uzdevumus vadošajiem Eiropas uzņēmumiem.

 Prasības kanditātiem

  • bakalaura grāds datorzinātnēs, dabaszinātnēs, matemātikā, ekonomikā vai cita līdzvērtīga izglītība
  • angļu valodas zināšanas, ne zemākas par B2 līmeni.
  • pieredze IT jomā atkarībā no izvēlētā amata (ārvalstu kanditātiem vismaz 3 gadu pieredze datu jomā: Cloud Data Engineering, Data Engineering un Big Data Engineering)

Talantīgākajiem kandidātiem būs iespēja

  • iegūt divus diplomus vienlaicīgi un 100% apmaksātas studijas no Deloitte
  • garantētu darba vietu Deloitte
  • profesionāla līmeņa atalgojumu
  • ņemot vērā, ka gan mācības, gan darbs būs Latvijā, pēc nepieciešamības Deloitte palīdzēs pārcelties un iegūt nepieciešamās vīzas un darba atļaujas

Lai pieteiktos, nepieciešams

  • reģistrēties sistēmā tsi.lv un aizpildīt pieteikumu programmai dubultā diploma maģistra programmu “Datorzinātnes: datu analītika un mākslīgais intelekts”
  • sagatavot un augšupielādē CV sistēmā

“Bieži dzirdēju, ka mākslīgā intelekta revolūcija radīs lielāku nevienlīdzību starp tiem, kas ir tehnoloģiski prasmīgi, un tiem, kas nav. Tā ir taisnība, ka ar mākslīgo intelektu saistītas profesijas ir ļoti pieprasītas un ka datu zinātnieki un datu inženieri pelna ļoti labi. Bet mākslīgo intelektu ir iespējams iemācīties un apgūt labā maģistra programmā. Programma, ko izstrādājusi TSI sadarbībā ar Bristoles UWE, ir tas, kas nozarei ir vajadzīgs. Kopā ar daudziem citiem starptautiskiem uzņēmumiem Deloitte ir izvēlējies mūsu pilsētu savam reģionālajam centram AI Expertise, Riga .ai Studio. Helmuts Šmits reiz teica, ka cilvēkiem ar “vīzijām” ir jāiet pie ārsta. Man ir vīzija par Rīgu kā starptautisku mākslīgā intelekta zinātnes un mācīšanās centru. Bet man nav vajadzīgs ārsts. Man ir vajadzīgi cilvēki ap mums, kuriem ir tāda pati pārliecība un kuri smagi strādā, lai sasniegtu šo mērķi. TSI vadītāji un profesori ir no šīs kohortas.”

Igor Rodin fotoIgors Rodins
Partneris | Mākslīgais intelekts
Deloitte Centrāleiropa
1988. gada absolvents

 

Iepazīsties ar programmu un piesakies jau tagad!

contact us

raksti mums