Tikai meitenēm bakalaura studiju programma „Datorzinātnes“

Birkle IT logoLai iedvesmotu meitenes veidot karjeru zinātnes, tehnoloģiju, inženierzinātņu un matemātikas studiju jomās, Birkle IT piedāvā grantus studijām bakalaura studiju programmā Datorzinātnes! Šis grants nodrošina finansējuma iespējas studijām, kas atbalsta meitenes neatkarīgi no viņu izcelsmes, lai attīstītu STEM prasmes un gūtu panākumus strauji augošajās jomās. Birkle IT tic, ka darbojoties ar STEM jomas saistītās karjerās, sievietes var mainīt pasauli!

Meitenes no Latvijas, Eiropas Savienības, NVS valstīm, Ukrainas un Gruzijas – aicinām aizpildīt bezmaksas pieteikuma anketu zemāk jau tagad, rezervējot sev vietu. Jūlija mēnesī, kad saņemsi dokumentus par vidējās izglītības apguvi, iesniedz tos mūsu uzņemšanas sistēmā admission.tsi.lv. Tad arī perspektīvākās kandidātes tiks aicinātas uz interviju ar TSI un Birkle IT pārstāvjiem. Vairāk par konkursa noteikumiem uzzini šeit.

Nepieciešamie dokumenti

  • vidējās izglītības atestāts un atestāta pielikums – atzīmju izraksts, ar vidējo vērtējumu, ne zemāku par 8 ballēm pēc 10-ballu skalas
  • centralizēto eksāmenu sertifikāts matemātikā, kura vērtējums nav zemāks par 80% (B līmenis)
  • motivācijas vēstule ar ieskatu par sievietes lomu IT pasaulē

Birkle IT ir starptautisks IT konsultāciju un programmatūras izstrādes uzņēmums, kas galvenokārt darbojas DACH valstīs, Skandināvijā un Baltijā. Apņēmīga, jauna IT ekspertu komanda ar modernas darba vides filozofiju un start-up projektiem. Birkle IT strādā vairāk kā 100 speciālistu, orientēti uz tehnoloģijām, kas palīdz nodrošināt inovatīvus risinājumus nozares līderiem visā Eiropā un ļauj atrast labāko veidu, kā veicināt kopīgus panākumus.

Reģistrācija slēgta

contact us

raksti mums