TSI-attels_1

Uzņēmumi dod priekšroku darbiniekiem, kas ir gatavi mācīties. Tālmācības studijas ir risinājums

Darba tirgus tendences un darba dēvēju aptaujas liecina, ka darba devējiem interesē, lai esošajiem un jaunajiem darbiniekiem būtu vēlme mācīties, augt un pilnveidoties. Augstākās izglītības iestādes arvien vairāk domā par mūsdienu pasaules jaunajām prasībām attiecībā uz tradicionālajām un netradicionālajām studijām. Savukārt, potenciālie studenti meklē inovatīvus veidus kā, balstoties uz savām interesēm un vajadzībām, īsā laika posmā iegūt 21. gadsimta zināšanas un prasmes. Transporta un sakaru institūts (TSI), piedāvājot studijas tālmācības formā, pielieto inovatīvu pieeju mācību procesā, vienlaicīgi attīsta studentu domāšanas veidu, kas ir nepieciešama aktīvai darbībai digitālajā pasaulē.

Tālmācības studijas ir lielisks risinājums mūsu globalizācijas laikmetā, kad mūsu ikdiena paliek aizvien dinamiskāka un laiks un atrašanās vieta ir ļoti svarīgs mūsu dzīves faktors. TSI piedāvā plašu saturu mācību programmām ar uzsvaru uz mūsdienu lietojamību biznesa ikdienā, kā piemēram, biznesa digitālā pārvaldība, finanšu vadība, IT projektu vadība, biznesa analītika, ilgtspējīga attīstība un riska pārvaldība u.c.

Studijas tālmācības formā ērti pielāgojas Jūsu ikdienas rutīnai. Atliek tikai saplānot savu dienas kārtību un laiku studijām Jūs noteikti atradīsiet. Studējot, piemēram, augstskolā klātienē, lekciju grafiks Jums būtu noteikts, bet, izvēlētos tiešsaistes izglītību, Jūs varat turpināt koncentrēties uz savu darbu un personīgo dzīvi, ērti to iekļaujot savas ikdienas gaitās. Vai ziniet, kas ir pati lielākā priekšrocība tālmācības studijām? Studējot TSI, mācību materiāli ir ērti pieejami Jūsu mobilajā telefonā, planšetdatorā un citās viedierīcēs. Tādējādi Jūs tiem ērti varat piekļūt jebkurā sev ērtā laikā un vietā – klausīties un skatīties video lekciju viedtālrunī, braucot ar transportu, darba pārtraukumā utt. Tā Jūs maksimāli izmantojat savu laiku un vienlaicīgi gūstat iedvesmu savu mērķu piepildījumam!

Studējot sev ērtā vietā un laikā, mācību termiņi un temps ir atkarīgi tikai no Jums. Jūs pats plānojat sev nepieciešamo laiku, lai pilnībā izprastu mācību materiālus. Vienīgie konkrētie termiņi ir eksāmenu laiks, par ko Jūs informē, uzsākot studijas. Tāpat, individuāli konsultanti palīdzēs Jums un sniegs atbildes uz visiem jautājumiem. Turklāt, pasniedzēji dalīsies savos padomos un ieteikumos. Šajā ceļā Jūs atbalstīs arī TSI Tālmācības studentu kopiena. Jūs gūsiet ne tikai zināšanas, bet arī jaunus draugus un domu biedrus.

Tā kā datu analītika un digitālie risinājumi šobrīd ir ļoti aktuāli, TSI tālmācības programmas ir izstrādātas, sadarbojoties ar nozares pārstāvjiem, tādējādi sniedzot iespēju paaugstināt savu profesionālo kvalifikāciju un prasmes, atbilstoši darba tirgus pieprasījumam. TSI piedāvātā četras studiju programmas tālmācībā gan pamata, gan augstākā līmenī:

Vairāk nekā jebkad agrāk, darba devēji augstu novērtē unikālas darba prasmes un zināšanas. Uzņēmumi dod priekšroku potenciālajiem darbiniekiem, kas acīmredzami atjauno savas prasmes vai ir gatavi mācīties un tās pilnveidot. Spēja sasniegt akadēmiskos mērķus, parāda Jūsu degsmi un vēlmi uz izaugsmi, un tas, savukārt, var ietekmēt jūsu karjeras izredzes uz augstāku amatu vai labāk apmaksātu darbu.

“Studiju programma nepārprotami sniedza man profesionālai attīstībai nepieciešamās zināšanas, kā arī deva man iespēju iedziļināties jautājumos, kas agrāk bija ārpus manas kompetences. Interesanti studiju virzieni un elastīgs mācību grafiks, ļāva viegli integrēt studijas manā dzīvē.”, komentē Inese Stendzeniece, TSI absolvente studiju programmā “Transports un loģistika” tālmācības formā.

Līdztekus laika ietaupījumiem, studējot tālmācībā Jūs ietaupāt arī finanšu līdzekļus. TSI tiešsaistes izglītība ir finansiāli izdevīgāka, taču nemainīgi piedāvājot augstu izglītības kvalitāti. Īpaši cilvēkiem darba attiecībās nav jāatsakās no karjeras vai jāatņem laiks ģimenei, meklējot studijas, kas pielāgosies viņu grafikam. Liela priekšrocība ir ietaupot arī ceļa un grāmatu izdevumus, jo TSI saviem studentiem piedāvā e-bibliotēku, kas ir pieejama 24/7, 365 dienas gadā. Tāpat, Jums nav jādomā par dzīvošanas izdevumiem, ja vēlaties studēt, atrodoties citā pilsētā vai valstī. Jūs varat studēt no jebkuras vietas pasaulē – ja ir pieejams interneta pieslēgums, ir pieejamas arī bezgalīgas izglītības iespējas.

TSI uzņemšana studijās tālmācībā ir atvērta visu gadu. Jūs jau šovakar varat uzsākt savas studijas, kas Jums ļauj ātrāk virzīties uz savu mērķi – neatkarīgi no tā, vai tā ir uzņemšana pamatstudijās vai kāda īpaša prasmju kopa, kas nepieciešama karjeras izaugsmei. Ar nelielu laika plānošanu ir iespēja līdzsvarot darbu, studijas un ģimenes dzīvi. Atliek vien izvēlēties sev interesējošo kursu un uzsākt savu pilnveidošanās posmu uz izaugsmi.

https://lat.press.lv/post/uznemumi-dod-prieksroku-darbiniekiem-kas-ir-gatavi-macities-talmacibas-studijas-ir-risinajums/

contact us

raksti mums