IMG_3152

Studē bez maksas un iegūsti garantētu darba vietu pēc absolvēšanas!

TSI īpaši lepojas ar grantu programmu, kuras ietvaros uzņēmumi pilnībā apmaksā perspektīvo studentu izglītību, ka arī dod iespēju īstenot savas iegūtās zināšanas garantētā darba vietā.

Pretendēt uz grantiem var topošie bakalaura programmu “Robotika”  un “Datorzinātnes” studenti, kas sāks studijas TSI 2023./2024. studiju gadā.

Apmaksātas studiju vietas programmā “Robotika” piedāvā uzņēmums “Robologic GmbH”, kā arī aizraujošu karjeru Eiropā un pasaulē – no montāžas līnijas programmētāja līdz Volkswagen grupas rūpnīcas vadītājam.

Tieši TSI tehnoloģiskā virziena dēļ izvēlējāmies šo augstskolu kā sadarbības partneri. Man radās ideja piešķirt studentiem stipendijas studijām, lai atbalstītu motivētus studentus un iedvesmotu viņus jauniem sasniegumiem. Apzināmies arī jauniešu interešu mūsdienīgās tendences – tāpēc mēs iegūstam praksei sagatavotus speciālistus robotikas jomā. Neesmu stingrs augstākās izglītības atbalstītājs tās standarta izpratnē, bet specializētas praktiskās augstākās izglītības iegūšana ir svarīga. Šobrīd tehnoloģijas attīstās tik strauji! Tieši šaura profila speciālisti vienmēr būs pieprasīti, īpaši mūsu nozarē. TSI absolventiem, kuri nāk pie mums strādāt, jau ir izpratne par jomu un galvenā prasme, ko sniedz augstākā izglītība, – darbs ar informāciju. Līdz ar to TSI absolventi daudz ātrāk iekļaujas darba procesā, jo īpaši tāpēc, ka viņiem jau ir pamata apmācība un vēlme attīstīties šajā nozarē.

Vitālijs Vilims, “Robologic GmbH” valdes loceklis

Savukārt, studiju programmā “Datorzinātnes”, kas ir 1. vietā starp Latvijas privātajām augstskolām datorzinātņu jomā pēc darba devēju ieteikumiem, stipendiju studijām piedāvā kompānija “Clarity Labs”.

TSI vienmēr tika uzskatīta par vienu no labākajām augstskolām Latvijā datorzinātņu programmu ziņā, turklāt mums ir darbinieki, kas absolvējuši vai joprojām studē TSI, un, skatoties uz viņu sniegumu, izvēle bija viegli izdarāma. Turklāt TSI sniedz daudz iespēju gan uzņēmumiem, gan studentiem, kas padara šo sadarbību izdevīgu un interesantu visām pusēm.

“Clarity Labs” Personālvadības departaments

Uzņemšana TSI 2023./2024. studiju gadam tiks atvērta 12. jūlijā, taču tiem, kas vēlas pretendēt uz grantiem, nav jāgaida tik ilgi, lai sāktu rīkoties.

Aizpildīt pieteikuma anketu grantam TSI mājaslapā var jau tagad, lai rezervētu sev vietu konkursā. Jūlijā jāiesniedz dokumenti par vidējās izglītības apguvi, pēc kā sekos aicinājums uz interviju.

Topošie studenti, kuri konkursa kārtībā pieradīs savu vēlmi un spēju augt un attīstīties, iegūs ne tikai apmaksātas studijas, bet arī garantētu darba vietu pēc absolvēšanas!

contact us

raksti mums