Sequence-01.00_15_34_23.Still018_small

Izmanto iespēju – inovatīva pieeja maģistrantūrai

Master Plus ir moderna un inovatīva pieeja maģistrantūrai ar unikālu mācību saturu, kas piedāvā padziļinātas zināšanas un personīgu mentoru izvēlētajā maģistra studiju programmā. Atšķirībā no tradicionālās pieejas, šī unikālā iespēja piedāvā saņemt mentora padomus un individuālas konsultācijas, dalīties profesionālajā pieredzē un zināšanās.

Visu studiju laiku, programmas ietvaros studenti saņems vērtīgas zināšanas un praktiskus padomus.

Master Plus tiek piedāvāta šādās studiju programmās:

Atliek izvēlēties savu maģistra programmu un pēc tam – jebkuru no trim piedāvātajām tēmām, ko apgūt sadarbībā ar personīgo mentoru, neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas un specializācijas.

  • Dizaina domāšana stratēģiskām inovācijām – Mentors Dr. Ioseb Gabelaia, speciālists ar vairāk kā 10 gadu darba pieredzi komunikāciju un mārketinga vadības jomā
  • Ilgtspējīga biznesa attīstība – Mentore Dr. oec., Prof. Inna Stecenko, speciāliste ar vairāk kā 20 gadu pieredzi dažādās universitātēs, Ekonomikas un vadības jomā
  • Loģistikas procesu analīze un pilnveidošana – Mentors Dr. habil. sc. ing., Prof. Jurijs Tolujevs, 20 gadu darba pieredze Fraunhofer Institute for Factory Operation and Automation (Vācija)

Lasi vairāk un esi gatavs izrāvienam!

contact us

raksti mums