web-lv-logistics
16:00
18
May

Tiešsaistes diskusija

2021. gada 18. maijā pl.16:00 Transporta un sakaru institūts (TSI) rīko tiešsaistes diskusiju “Mūsdienu izaicinājumi piegādes ķēžu vadībā un attīstības iespējas”, kuras laikā eksperti runās par jauniem izaicinājumiem loģistikas jomā un atbildēs uz jautājumiem par nozares attīstības perspektīvām, kā arī par izglītības nepieciešamību un ieguvumiem šajā jomā. Aicinām ikvienu, kuram interesē transporta un loģistikas joma, pievienoties un uzdot jautājumus!

Diskusijas tēmas:

  • Kādas ir galvenās tendences, ar kurām saskaras loģistikas pakalpojumu sniedzēji, kuģniecības un citi uzņēmumi? Kādi jauninājumi gaidāmi tuvākajā nākotnē?
  • Pandēmijas ietekme uz loģistikas vidi. Kas ir mainījies pēdējā pandēmijas gada laikā attiecībā uz biznesa procesiem, organizatorisko struktūru un pārdošanas aktivitātēm? Kā uzņēmumi mainīsies, lai pielāgoties jauniem apstākļiem?
  • Prasības universitātes absolventiem. Kādas ir galvenās kompetences, zināšanas un personīgās prasmes, ko mūsdienās sagaida no absolventiem?
  • Augstskolas redzējums par loģistikas programmas attīstību. Programmas modernizācijas atbilstoši jaunajām prasībām.
  • Iespējamās sadarbības jomas starp augstskolām un uzņēmumiem

Diskusijā piedalās:

Kreiss logo
GEFCO-logo
msc logo

TSI sniedz savu ieguldījumu nozarē, apmācot un sagatavojot jaunus speciālistus jau daudzus gadus. Transporta un biznesa loģistika – Nr.1 studiju programma, ko atzinīgi ir novērtē un iesaka darba devēji! Tāpat TSI piedāvā arī padziļinātas zināšanas maģistra studiju programmā Transports un loģistika un doktora studiju programmā Telemātika un loģistika.

Lai piedalītos diskusijā, lūdzam reģistrēties iepriekš un iepriekš sagatavot jautājumus ekspertiem!

Uz tikšanos tiešsaistē!

Laiks: 18. maijā, 2021 pl.16:00 (EET)
Formāts: tiešsaistes diskusija, ar iespēju uzdot jautājumus
Pasākums norisināsies angļu valodā

contact us

raksti mums