IMG_9379

Vieslekcija par digitālā mārketinga iespējām un perspektīvām

Šodien, 2022.gada 12.oktobrī, Transporta un sakaru institūtā (TSI), viesojās Digitālā mārketinga un PPC/ SKlead vadītājs MSc. Kirils Sanzarovs ar vieslekciju par digitālā mārketinga iespējām un perspektīvām, kuras laikā studentiem bija iespēja plašāk uzzināt par digitālā mārketinga ideju izmantošanas iespējām uzņēmējdarbībā. Lekcija paredzēta bakalaura studiju programmām – Transporta un biznesa loģistika un Uzņēmējdarbība un vadība.

MSc. Kirils Sanzarovs ir e-komercijas eksperts ar 10 gadu pieredzi PPC, potenciālo pirkumu radīšanā un digitālajā mārketingā. Veiksmīgi sasniegumi PPC kontu iestatīšanā, optimizācijā un pārvaldībā vairākās platformās, piemēram, AdWords, Facebook, Twitter, LinkedIn un Amazon. Savā darbības laikā nodrošinājis augstas kvalitātes rezultātus digitālajā mārketingā un potenciālo pirkumu piesaistē, kā arī dažādās PPC nozarēs – mazumtirdzniecībā, finansēs, e-komercijas tirdzniecībā un daudzās citās nozarēs.

Absolvējis tādas universitātes, kā SKEMA Business School, Francijā, University of Huddersfield, Lielbritānijā, kā arī Latvijas Biznesa koledžu.

contact us

raksti mums