Galvenais attels

TSI piedalās starptautiskā konferencē Transport Research Arena – TRA 2024

Šajā nedēļā, TSI pārstāvji piedalījās 10. konferencē “Transport Research Arena – TRA 2024”, kas norisinājās Dublinā, Īrijā no 15. līdz 18.aprīlim.

TRA 2024 konference Īrijā pulcē ekspertus no visas pasaules, lai apspriestu jaunākās inovācijas un transporta un mobilitātes nākotnes iespējas. TSI profesori Dr. sc. ing. Irina Jackiva, Dr. sc. ing. Mihails Savrasovs, Dr. sc. ing. Dmitrijs Pavļuks, kā arī programmas “Telemātika un loģistika” doktorants Frančesko Marija Turno, piedalījās konferencē un sniedza prezentācijas par tādām tēmām kā “CargoTube Network Analysis Based on an Agent-based Modelling: Lower Saxony Case Study” un “Enhancing MaaS Personalisation through Synthetic Data Generated from a Tabular Large-Scale Mobility Dataset”. Savukārt, Mihails Savrasovs un Dmitrijs Pavļuks piedalījās TRA 2024 īpašā sesijā “Revolutionizing Higher Education and Research in Transportation: AI-enhanced Curriculum Design and Implementation”, kur uzstājās ar prezentācijām “GenAI in Curriculum Development: Skill-building for the Future” un “AI-Empowered Transportation Research: Emerging Skills and Competencies”.

TSI ir aktīvs biedrs dažādos starptautiskos projektos transporta un mobilitātes jomā.  TRA konferences ietvaros TSI pārstāvji prezentēja Eiropas Savienības projekta ePIcenter rezultātus:

  • CargoTube Network Analysis Based on an   Agent-based Modelling: Lower Saxony
  • Supporting the Planning of dedicated CargoTube Links through Simulation
  • Technological Design Considerations of CargoTube Low-Pressure Tube Transport for High-Speed Sustainable Logistics Networks

TRA ir lielākā un prestižākā Eiropas Savienības konference, kas veltīta transporta nozares izaicinājumiem. Tā ir lieliska iespēja dalīties ar pētījumu rezultātiem, veidot jaunas sadarbības un apspriest potenciālos projektus. Ir pārsteidzoši būt šeit un justies kā daļai no lielas transporta ekspertu kopienas

– Prorektors akadēmiskajā un zinātniskajā darbā, profesors, Dr. sc. ing. Mihails Savrasovs

contact us

raksti mums