TSI-preses-relize_2-1024x627

TSI aicina pievienoties ekspertiem diskusijā par loģistikas aktualitātēm

2022. gada 26. maijā visi interesenti ir aicināti pieslēgties tiešsaistes diskusijai “Globālās izmaiņas piegādes ķēdē: tirgus transformācija un jaunas prasības”, ko organizē Transporta un sakaru institūts (TSI). Ja jūs studējat vai sagatavojat jaunos speciālistus loģistikas jomā, vai arī strādājiet šajā nozarē, pievienojieties apspriešanai un uzdodiet jautājumus ekspertiem!

Diskusijā piedalīsies eksperti no TSI, lietišķo zinātņu universitātes HZ University (Nīderlande), Lodzas Universitātes (Polija), kā arī no loģistikas nozares vadošajiem uzņēmumiem – GEFCO, MileLogistics, Containerships, CMA CGM, Hegelmann. Starptautiskās diskusijas norises valoda būs angļu.

“Pirms gada mums bija ļoti laba pieredze, organizējot diskusiju ar loģistikas un transporta jomas ekspertiem, tāpēc nolēmām turpināt iesākto tradīciju arī šogad. Viena no galvenajām tēmām šoreiz būs ilgstpējība, “zaļā” loģistika: jaunie risinājumi, enerģijas krīzes ietekme. Apspriedīsim arī citas tendences, kas turpinās jau vismaz divus gadus, tostarp, ierīču un materiālu piegādes, piegādes ķēdes. Kopā ar kolēģiem vēlamies izrunāt to, kā mainās piegādes ķēžu organizācija, kā to redz transporta kompānijas un ražotāji”, skaidro diskusijas vadītājs Aleksandrs Kotļars, TSI pasniedzējs, bakalaura studiju programmas “Transports un biznesa loģistika” direktors un GEFCO Baltijas tirdzniecības nodaļas vadītājs.

Diskusija notiks tiešsaistē ceturtdien, 26. maijā, plkst. 16.00. Ikvienam dalībniekam būs iespēja uzdot ekspertiem jautājumus. Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta. Reģistrēties, kā arī uzreiz nosūtīt savus jautājumus var šeit.

Transporta un sakaru institūts (TSI) ir privāta augstskola, kas jau vairāk kā 20 gadu garumā sagatavo pieprasītus speciālistus. Augstskola piedāvā inženierzinātņu virziena studiju programmas tādās jomās kā transports un loģistika, aviācija, robotika un elektronika, datorzinātnes un datortīkli, kā arī sociālās zinātnēs – uzņēmējdarbība un vadībzinātne. Studiju programmas apgūstamas angļu un latviešu valodās.

https://lat.press.lv/post/tsi-aicina-pievienoties-ekspertiem-diskusija-par-logistikas-aktualitatem/

contact us

raksti mums