logistics
16:00
26
May

Tiešsaistes diskusija: “Globālās pārmaiņas piegādes ķēdē: tirgus transformācija un jaunas prasības”

Kāda transporta tirgus transformācija ir sagaidāma Eiropā; kā enerģētikas krīze ietekmēs loģistiku un kādi tam ir iespējamie risinājumi; izmaiņas piegādes ķēžu organizācijā un klientu uzvedībā; piegādes ķēdes un loģistikas speciālistu būtiskākās kompetences mūsdienās kā arī citi jautājumi tiks apspriesti Transporta un sakaru institūts (TSI) rīkotajā tiešsaistes apaļā galda diskusijā “Globālās pārmaiņas piegādes ķēdē: Tirgus transformācija un jaunas prasības”, kura norisināsies šā gada 26. maijā pl.16:00.

Eksperti runās par jauniem izaicinājumiem loģistikas jomā un atbildēs uz jautājumiem par nozares pārmaiņām un tās perspektīvām, kā arī par izglītības nepieciešamību un ieguvumiem šajā jomā. Jebkuram diskusijas dalībniekam būs iespēja uzdot savu jautājumu ekspertiem.

Diskusijā piedalīsies arī loģistikas jomas zinātnieki, lai paustu augstskolu puses viedokli par loģistikas studiju virzienu attīstību un modernizāciju atbilstoši jaunām tirgus tendencēm.

Jau šodien savu dalību diskusijā ir apstiprinājuši pārstāvji no tādiem uzņēmumiem kā: GEFCO, MileLogistics, Containerships, CMA CGM, Hegelmann, un starptautiskām augstākās izglītības iestādēm, kā HZ Universitāte (Nīderlande) un Lodz Universitāte (Polija).

GEFCO-logo
Mile Logistics logo
containerships logo
cma cgm logo
Hegelmann Latvia logo
hz-university-of-applied-sciences-logo
lodz university of technology logo

TSI sniedz savu ieguldījumu nozarē, apmācot un sagatavojot jaunus speciālistus jau daudzus gadus. Transporta un biznesa loģistika – Nr.1 studiju programma, ko atzinīgi ir novērtē un iesaka darba devēji! Tāpat TSI piedāvā arī padziļinātas zināšanas maģistra studiju programmā Transports un loģistika un doktora studiju programmā Telemātika un loģistika.

Lai piedalītos diskusijā, lūdzam reģistrēties iepriekš un izmantot iespēju, lai uzdotu interesējošo jautājumu ekspertiem!

Uz tikšanos tiešsaistē!

Laiks: 26. maijā, 2022 pl.16:00 (EET)
Formāts: tiešsaistes diskusija, ar iespēju uzdot jautājumus
Pasākums norisināsies angļu valodā

contact us

raksti mums