Conference lecturers

Loģistikas seminārs TSI

11. maijā TSI telpās notika loģistikas seminārs, kurā piedalījās studenti, akadēmiskais personāls, kā arī starptautisko nozares uzņēmumu un ārvalstu izglītības pārstāvji loģistikas jomā.

Uzaicinātie ekspertisniedza vērtīgu ieguldījumu ne tikai izglītības procesā, bet arī rosināja diskusijas par šodienas un nākotnes loģistikai īpaši nozīmīgām tēmām.

Pasākumu ar atklāšanas runu atklāja semināra moderators – programmas “Transporta un biznesa loģistika” direktors, TSI lektors Mg. oec. Aleksandrs Kotļars, – kā arī TSI valdes priekšsēdētāja un izpilddirektore – profesore, maģistra programmas “Transports un loģistika” direktore, Dr. sc. ing. Irina Jackiva.

MSC Shared Service Center Riga direktors, Rodions Širjajevs, dalījās ar statistiku un faktiem saistībā ar nodarbinātību, izglītības nozīmi un tendencēm mūsdienu loģistikā.

TTK universitātes (Igaunija) transporta un loģistikas izglītības nodaļas vadītājs Heiti Mering stāstīja par elektronisko datu izmantošanu un loģistikas procesu digitalizācijas attīstību Eiropā.

Liāna Karpušina, Containerships CMA CGM GmbH Igaunijas un Latvijas intermodālo pārvadājumu vadītāja, semināra dalībniekus iepazīstināja ar zaļajiem risinājumiem un ilgtspējīgu attīstību loģistikas un transporta jomā.

Roy P. Weeber, HZ universitātes (Nīderlande) loģistikas inženierijas profesors un docents, iepazīstināja semināra dalībniekus ar vērtīgu informāciju par ilgtspējīgas loģistikas koncepciju un tās attīstību. Viņa kolēģis Andres Caballero, HZ universitātes piegādes ķēdes inovāciju pētnieks, dalījās ar rezultātiem nesen veiktā pētījumā par viedo tehnoloģiju izmantošanu sauszemes piegādē un transportēšanā.

Moderatora un semināra vadītāja – A. Kotļara – kolēģis CEVA Logistics Baltijas loģistikas projektu vadītājs Kristofers Baskevičs dalījās ne tikai ar savu karjeras attīstības pieredzi, bet arī iepazīstināja klātesošos ar projekta loģistikas terminu, nozīmi un uzdevumiem, kas saistīti ar šī virziena procesiem.

Studentu un citu semināra dalībnieku jautājumi palīdzēja iedziļināties aplūkotajās tēmās, kā arī uzzināt vairāk par ekspertu viedokli, balstoties uz pieredzi.

contact us

raksti mums