a9dd1643913fb93b3a-55428366

Kas ir inovatīvākā augstskola Latvijā?

Unikāls aprīkojums pasaules līmenī, attēlu analīzes un apstrādes drošības sistēmu laboratorija, programmatūras un informācijas sistēmu izstrādes laboratorija, savs profesionālais aviācijas centrs ar reālām lidmašīnām, robotikas centrs ar 24 veidu robotiem un profesionāli aprīkots sporta centrs. Kas ir šī augstskola, kas piedāvā tik plašu aprīkojuma klāstu? Transporta un sakaru institūtu (TSI) droši varam dēvēt par vienu no modernākajām augstskolām ar inovatīvu aprīkojumu ne tikai zinātniski pētnieciskā darbībā, bet arī attīstītu sportisku vidi.

No rasējuma līdz prototipam

Telekomunikāciju, elektronikas un robotikas centrs (TERC) sastāv no 11 laboratorijām, kas ir aprīkotas ar modernu programmatūru un tehnisko aprīkojumu, kas aktīvi tiek izmantots gan akadēmiskajā, gan pētnieciskajā darbā. Katrā laboratorijā ir mūsdienīgas tehniskās programmatūras un aprīkojuma komplekss, kas ļauj vadīt nodarbības studentiem visaugstākajā līmenī.

TSI studentiem studiju programmās “Telekomunikāciju sistēmas un datortīkli“, “Elektronika“, Robotika“un “Datorzinātnes” ir iespēja īstenot pētnieciskos projektus un radīt inovatīvus risinājumus – no idejas rasējuma līdz prototipa ražošanai, piemēram, elektronisko ierīču prototipu izgatavošana, tai skaitā arī uz CNC iekārtas, kas paredzēts divpusēju iespiedplašu shēmu izgatavošanai.

Vairāk lasīt šeit

https://jauns.lv/raksts/zinas/558199-kas-ir-inovativaka-augstskola-latvija

contact us

raksti mums