Loģistika
16:00
- 18:00
07
May

Pievienojies diskusijai par nākotnes loģistikas talantu attīstības perspektīvām Latvijā

7. maijā, pl.16:00 aicinām pievienoties atvērtai diskusijai par loģistikas talantu attīstības nākotni Latvijā! Diskusija “Nākotnes loģistikas talantu attīstības perspektīvas Latvijā” sola ieskatu par transporta un loģistikas nozares galvenajām tendencēm un stratēģijām, kas var palīdzēt jaunajiem loģistikas profesionāļiem orientēties izaicinājumos un izmantot jaunas iespējas.

Diskusijas laikā runāsim par tādām tēmām kā tendences un loģistikas jomas, kurās uzņēmēji saredz jauno talantu attīstību, Latvijas uzņēmumu lomu Eiropas un pasaules tirgos, kompetences un prasmes, kas tiek sagaidītas no jaunajiem loģistikas speciālistiem, kā arī darba tirgus attīstība Latvijā loģistikas un citās nozarēs, darbinieku paaudžu atšķirības darba tirgū, transporta un uzglabāšanas nozares attīstība Latvijā un Eiropā, loģistikas un transporta uzņēmumu starptautiskā klātbūtne un iespējas Eiropā un pasaulē u.c.

Kāpēc pievienoties?

Kā līderi transporta un loģistikas jomās augstākajā izglītībā, mēs lepojamies ar šāda veida pasākuma organizēšanu. Mūsu studiju programmas Transports un biznesa loģistika (bakalaurs) un Transports un loģistika (maģistrs) ierindojas pirmajās vietās pēc darba devēju ieteikumiem, padarot mūs par unikāliem vēstnešiem, lai organizētu un vadītu diskusijas par talantu attīstības nākotni loģistikas nozarē.

Datums un laiks: 7.maijs, 16:00-18:00
Norises vieta: Valērijas Seiles iela 1, Rīga, Latvija
Pasākums norisināsies angļu valodā

Reģistrējies pasākumam, lai gūtu vērtīgas atziņas, tiktos ar loģistikas nozares līderiem un sniegtu ieguldījumu loģistikas jauno talantu attīstības nākotnei Latvijā un ārpus tās!

contact us

raksti mums