TSI atbalsta ukrainu pilsonus_lv

Atbalsts Ukraiņu pilsoņiem: bezmaksas studijas maģistrantūrā un doktorantūrā

Šobrīd atbalsts Ukraiņas pilsoņiem ir ļoti svarīgs it īpaši, lai sagatavotu augsti kvalificētus speciālistus, kas spēs atjaunot Ukrainas valsts infrastruktūru. Tāpēc mēs, TSI, sadarbībā ar vienu no labākajām, visaugstāk novērtētajām universitātēm un mūsu stratēģisko partneri Rietumanglijas Universitāti UWE Bristol piedāvājam 7 apmaksātas studiju vietas 65 400 eiro kopējā vērtībā Ukraiņu pilsoņiem  studijām maģistrantūrā dubultā diploma studiju programmās un doktarantūrā:    

Absolvējot kādu no iepriekš minētajām dubultā diploma studiju programmām, būs iespējams saņemt diplomu gan no TSI, gan no UWE Bristol universitātes – 2 diplomi, 1,5-2 gados, atkarībā no iepriekš iegūtās izglītības! Studiju laikā ērta piekļuve abu universitāšu resursiem: bibliotēkām, semināriem, zinātniskajām publikācijām, karjeras platformai u.c.    

Iestāšanās prasības „Dubultais diploms aviācijas vadībā un ilgtspējīgā attīstībā“:  

  • Bakalaura grāds vadībā, ekonomikā, loģistikā, transportā, uzņēmējdarbības vadībā administrācijā, aviācijas transportā vai ar to saistītā jomā  
  • Angļu valodas līmenis ne zemāks kā B2   
  • Motivācijas vēstule angļu valodā    

Iestāšanās prasības „Dubultais diploms Datorzinātnēs: datu analītika un mākslīgais intelekts“:    

  • Otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība vai dabaszinātņu bakalaura grāds datorzinātnēs, informātikā, matemātikā, vai inženierzinātņu bakalaura grāds elektrotehnikā, elektronikā, informācijas un komunikāciju tehnoloģijās, ja apgūta programmēšana vismaz 6 KP un datu bāzu tehnoloģijas vismaz 4 KP apjomā, un, ja bakalaura grāds iegūts vismaz četru gadu ilgās studijās 160 KP apjomā 
  • Angļu valodas līmenis ne zemāks kā B2   
  • Motivācijas vēstule angļu valodā    

Dokumentu iesniegšana līdz 29.01.2023 portālā admission.tsi.lv  

Ja vēlies iegūt doktora grādu,  pilnveidoties un veikt pētījumus, tad TSI un UWE Bristol piedāvā 4 stipendijas potenciālajiem doktorantiem ar Ukrainas pilsonību:

Vairāk informācijas par doktorantūras stipendijām un pieteikšanās kārtību lasiet šeit.

Sazinies ar mums: admission@tsi.lv un piesakies individuālajai konsultācijai!    

Informējam,  ka stipendija sedz studiju maksas izdevumus izņemot reģistrācijas maksu 135,00 eiro apmērā. Dzīvesvietas izmaksas būs iespējams segt sadarbībā ar Latvijas Republikas pieņemto plānu, lai atbalstītu Ukrainas pilsoņus. Vairāk informācijas šeit.

* Ziemas uzņemšanā piedāvājam tikai īso programmu ar iepriekšēju izglītību IT jomā, kuras ilgums ir  1,5 gadi pilna laika studijās.

contact us

raksti mums