Clarity Logo

Zināms Clarity Labs grantu ieguvējs!

Clarity Labs sadarbībā ar Transporta un sakaru institūtu (TSI) sniedz finansiālu atbalstu topošajiem studentiem, kuri vēlas studēt IT jomā.  Talantīgākajiem jauniešiem tiek piedāvātas apmaksātas studijas bakalaura programmā Datorzinātnes, lai apmācītu, atbalstītu un iedvesmotu jaunos profesionāļus darbam programmatūras nozarē. Spilgtākajiem studentiem pēc šādas debijas parasti tiek piedāvāts pastāvīgs amats uzņēmumā.

Šogad grantu no Clarity Labs ir ieguvis topošais pirmā kursa students Natans Tarikins! Apsveicam un novēlam piepildīt savus mērķus un sasniegt jaunas virsotnes!

Clarity Labs ir vadošais tirgū konsultāciju uzņēmums Lead-to-Cash jomā, kas palīdz uzņēmumiem visā pasaulē izveidot un ieviest uzņēmējdarbības modeļus, kuri ļauj labāk izprast klientu vajadzības un dod iespēju veidot produktu piedāvājumus un pārdot tos atbilstoši klientu vēlmēm. Clarity Labs veicina lielāku klientu apmierinātību un lojalitāti, tādējādi palīdzot palielināt ieņēmumus. Vairāk informācijas: www.clarity.cx

contact us

raksti mums