presentation

TSI sveic goda viesus no Vācijas

Piektdien, TSI organizēja tikšanos viesiem no Dortmundes, Vācijā.

Dortmundes Tehniskās universitātes Fraunhofera Materiālu plūsmas un loģistikas institūta (IML) un Transporta loģistikas institūta (ITL) direktors, profesors Dr.-Ing. Uwe Clausen, vadot transporta vadītāju delegāciju, pauda delegācijas vispārējo interesi par transporta un aviācijas nozaru attīstību TSI.

Goda viesus sagaidīja profesore Dr. sc. ing. Irina Jackiva, TSI valdes priekšsēdētāja, kā arī assoc. profesors Ph.D. Juris Kanels, TSI rektors.

Vizītes laikā delegācija apmeklēja TSI laboratorijas un Aviācijas centru, piedalījās diskusiju sesijā, kuras laikā profesors Dr. sc. ing. Mihails Savrasovs, TSI prorektors akadēmiskajā un zinātniskajā darbā, dalījās TSI pētījumos par sistēmu analīzes un projektēšanas klasteru modelēšanu (MADSYS). Savukārt, emeritētais profesors Dr. habil. sc. ing. Jurijs Tolujevs iepazīstināja ar pētījumu, kas veikts projekta ePICenter ietvaros.

Starptautiskā sadarbība mūsdienās ir svarīgs TSI zinātniskās darbības elements. TSI pētnieki sadarbojas ar daudzu globālu zinātnisku organizāciju pārstāvjiem, piemēram, Delftas Tehnisko universitāti (TU Delfta; Holande), UWE Bristol (Lielbritānija), Romas Sapienza Universitāti (Itālija) un daudziem citiem. Fraunhofera institūts ieņem īpašu vietu šajā sarakstā gan tāpēc, ka tās pētniecības tēmas ir tuvas TSI, gan tāpēc, ka šī sadarbība ir ilglaicīga un daudzpusīga

komentē profesore Dr. sc. ing. Irina Jackiva, TSI valdes priekšsēdētāja.

contact us

raksti mums