Galvenais attels

TSI doktorants saņem balvu par labāko prezentāciju konferencē ETECH2024

Daniils Kulikovs, Transporta un sakaru institūta (TSI) doktorantūras programmas Digitālā ekonomika un uzņēmējdarbība students, saņēma balvu par labāko prezentāciju starptautiskajā zinātniskajā konferencē “Emerging Trends in Economics, Culture, and Humanities (ETECH2024)”.

Kā labāko prezentāciju “A Novel Approach to Digital Language Learning Through the Strategic Color Coded System (SCCS)/Kulikov’s Method” atzina gan cienījami profesori un pētnieki, gan konferences dalībnieki. Daniila Kulikova darba līdzautors Pāvels Kulikovs, apmeklētājus iepazīstināja ar inovatīvu metodi digitālo valodu apguvei, revolucionējot tradicionālo pieeju pielietojot stratēģisko krāsu kodēšanas sistēmu. Konferences ietvaros, D. Kulikovs uzstājās arī ar otru prezentāciju, kas veltīta citai tēmai “Digital Tools in Strategic Global Sports Management”.

Kulikovs izcēlās ar savu prezentāciju, sniedzot ieskatu svarīgos jautājumos, kas rezonēja arpārējiem konferences dalībniekiem, nodrošinot viņam augsto atzinību un izceļot inovatīvo pētījumu, kas tiek veikts digitālās ekonomikas jomā TSI augstkolā.

Šis sasniegums ne tikai sekmē Kulikova akadēmiskos panākumus, bet arī izceļ TSI virzību uz pētniecisko izcilību un ietekmi digitālās ekonomikas izglītības nākotnes veidošanā.

Apsveicam Daniilu Kulikovu un novēlam turpmākus sasniegumus!

contact us

raksti mums