galvena-bilde-1

TSI absolvents no ASV iedvesmo pirmkursniekus!

Transporta un sakaru institūta (TSI) absolvents, Iļja Džeksons (Ilya Jackson) aizvadītja pirmā kursa studentiem iedvesmojosu lekciju, kuras laikā dalījās savā pieredzē kā no studijām TSI viņa ceļš aizveda uz Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtu (MIT), ASV, kur viņš pašlaik strādā par pētnieku Transporta un loģistikas centrā piegādes ķēžu pārvaldības un mašīnmācīšanās jomās.

Iļja stāsta “I am a Postdoctoral Associate at the MIT Center for Transportation & Logistics. My research interests are all about supply chain management and machine learning. My daily routine includes corporate outreach, advisory on the methodology, solving complex data-driven problems, and writing. Academia is all about writing. “Publish or perish,” as we like to say.
I am unsure if I am competent to advise regarding things unrelated to academic career. In general, I would recommend freshmen decide what they want from life and stay committed.”

Iļja ir ieguvis bakalaura un maģistra grādu rūpnieciskajā inženierijā un loģistikā. 2020. gadā viņš ieguva doktora grādu TSI, studiju programmā Telemātika un loģistika, un, saņēma jaunā pētnieka balvu par darbu “Neuroevolutionary Approach to Metamodel-based Optimization in Production and Logistics”, kas balstīta uz viņa doktora disertāciju.

contact us

raksti mums