ilja jacson logistics

TSI absolvents Masačūsetsas Tehnoloģiju institūtā (MIT), ASV!

Transporta un sakaru institūta (TSI) Telemātika un loģistika doktorantūras programmas absolvents, asociētais profesors Iļja Džeksons (Ilya Jackson) uzvarēja konkursā uz pēcdoktorantūras amatu Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta (MIT) Transporta un loģistikas centrā. Pēcdoktorants – tas ir pētnieciskais amats, kas ļauj turpināt pētniecību pēc doktora grāda iegūšanas. Tā ir unikāla iespēja koncentrēties un attīstīt konkrētu tēmu, kuras pamatā, visbiežākais, ir doktorantūras studiju laikā pētīta tēma. Iļjas pētniecības jomas ir piegādes ķēžu pārvaldība, lietišķā mašīnmācīšanās, simulācijas modelēšana, operāciju izpēte un metaheiristika. Iļja komentē:

Pašlaik es specializējos padziļinātā apguvē par piegādes ķēžu sinhronizāciju automatizētajā mašīnmācībā, kas paredzēta konkrētām jomām piegādes ķēdes pārvaldībā un loģistikā. Kā arī piedalos konsultāciju projektos lieliem uzņēmumiem.

Iļja ir ieguvis bakalaura un maģistra grādu rūpnieciskajā inženierijā un loģistikā. 2020. gadā viņš ieguva doktora grādu telemātikā un loģistikā TSI un saņēma jaunā pētnieka balvu par darbu “Neuroevolutionary Approach to Metamodel-based Optimization in Production and Logistics”, kas balstīta uz viņa doktora disertāciju.

Prof. I. Jackiva komentē: “Iļja īpašā veidā apvieno zināšanas specifiskā lietišķo pētījumu jomā – loģistikā. Ar mīlestību pret modelēšanu, analītiku un īpaši datu analītiku, kas šodien ir Nr.1 instruments uzņēmējdarbībā, viņš izvēlējās studēt TSI pie profesora Jurija Tolujeva, kas ir eiropas līmeņa eksperts loģistikas procesu modelēšanā. Doktorantūras laikā viņš ne tikai centās apgūt visas zināšanas zinātniskajā jomā, ko sniedza profesors, bet vienlaikus auga arī pats kā pasniedzējs.  Inteliģents, motivēts un neapšaubāmi ar spožu nākotni!”

Mēs lepojamies ar tik talantīgu absolventu – Iļju Džeksonu, kurš turpina savu pētniecisko darbību MIT, un kā pasniedzējs TSI!

contact us

raksti mums