msc-galvena

Transporta un biznesa loģistikas programmas studenti apmeklē nozares lielākos uzņēmumus

Pagājušajā nedēļā, TSI “Transporta un biznesa loģistikas” bakalaura programmas studenti apmeklēja Latvijā lielākos transporta un loģistikas nozares uzņēmumus – Omniva, DHL, MileLogistics, MSC Shared Service Center Riga.

Studenti devās ekskursijās pa īpaši aprīkotiem objektiem un birojiem, apmeklēja lekcijas un prezentācijas, ieguva dziļāku izpratni par darba procesiem, kā arī apskatīja iespējams savu nākotnes darba vidi unsatika topošos kolēģus un darba devējus.

Transporta un biznesa loģistikas” programmas direktors, lektors, Mg. oec. Aleksandrs Kotļars komentē organizēto aktivitāšu vērtību: “Uzskatu, ka mūsdienu vidē studentiem ir nepieciešams ciešs kontakts ar biznesa un nozares pārstāvjiem. Šie kontakti ir ļoti svarīgi loģistikas bakalaura studentiem vairāku iemeslu dēļ: tas ļauj izprast nozares praktisko pusi, nodrošina tīklošanas iespējas, palīdz veidot saikni starp teoriju un praksi, kā arī stimulē kritisko domāšanu un problēmu risināšanu, saskaroties ar loģistikas izaicinājumiem un problēmām, ar kurām saskaras uzņēmumi. Tāpēc TSI īpašu uzsvaru liek uz praktisko iemaņu pilnveidošanu, nodrošinot studentiem iespēju studiju laikā tikties ar darba devējiem visā Latvijā.

“Vizīšu nedēļas” ietvaros tika organizētas tikšanās ar OMNIVA, DHL, MILE LOGISTICS, MSC uzņēmumiem, kuru laikā studentiem bija iespēja uzzināt par:

  • Darba procesu organizāciju un amatiem nozarē
  • Galvenajām darba funkcijām
  • Uzņēmumu komercdarbību un veiksmes stāstiem
  • Attīstības plāniem
  • Noliktavas darbībām, nosūtīšanas un kravu ekspedīcijas operatīvajiem procesiem
  • Uzņēmumu domas un vīzijas par loģistikas attīstību Latvijā un Baltijas valstīs
  • Uzņēmumu prasības jaunajiem loģistikas programmu absolventiem un augstskolām

Pateicamies mūsu partneriem par iespēju un iesaistīšanos izglītības procesā un ceram uz turpmāku sadarbību dažādu projektu ietvaros!”

contact us

raksti mums