Trans Baltika 2024

Konference TransBaltica 2024

Nākamnedēļ, 23. maijā, tiešsaistē, norisināsies XXVI starptautiskā konference “TransBaltika 2024”, kuras laikā nozares eksperti pievērsīsies un runās par tādām tēmām kā starptautiskā transporta un tranzīta tirgus attīstības tendences un perspektīvas, Baltijas tranzīta nozares nākotne, Eiropas transporta infrastruktūras projekti, kā arī dažādu sankciju ietekme.

Jau daudzus gadus TSI ir ne tikai šīs konferences līdzorganizators, bet arī aktīvs dalībnieks. Šogad, TSI Prorektors akadēmiskajā un zinātniskajā darbā, Profesors, Dr. sc. ing. Mihails Savrasovs uzstāsies ar prezentāciju “Reskilling and Upskilling: Preparing the Workforce for the Future of Transport”, savukārt, TSI Pētniecības administrācijas departamenta vadītāja, Asoc. Prof. Dr. sc. ing. Evelīna Budiloviča stāstīs par mobilitātes nākotni, tās tendencēm un izaicinājumiem (Future of Mobility: Trends and Challenges). 

Kā arī, Satiksmes ministrijas Aviācijas departamenta direktors, TSI dubultās diploma maģistra programmas Aviācijas vadība un ilgtspējīga attīstība pasniedzējs, Ph.D. Artūrs Kokars uzstāsies ar tēmu par Latvijas aviācijas nozares attīstību un stratēģiskajiem mērķiem.

Transporta un sakaru institūts (TSI) ir līderis transporta un loģistikas jomās augstākajā izglītībā. TSI studiju programmas augstu vērtē darba devēji Latvijā un ieņem pirmās vietas starp Latvijas augstskolām transporta pakalpojumu jomā.

contact us

raksti mums