Sequence-01.00_15_34_23.Still018_small
17:00
14
Jan

Uzzini vairāk | Master Plus

Ja Jūs domājat par karjeras izaugsmi vai kā pelnīt vairāk, tad maģistra grāds ir ļoti ieteicams!

Atšķirība starp maģistra un bakalaura grādu ir tāda, ka, iegūstot bakalaura grādu, Jūs uzzināsiet, kā pareizi izmantot esošās zināšanas un tehnoloģijas, bet maģistra studijās Jūs uzzināsiet kā noteikt esošo zināšanu un tehnoloģiju problēmas un pēc tam šīs problēmas novērst, kā arī kā veidot jaunas zināšanas un tehnoloģijas.

Maģistra grāds sniedz Jums vairāk iespēju, ieguvumu un priekšrocību – padziļinātas studijas un sagatavošanos vadības, analītiskām un zinātniskām darbībām. Tā ir iespēja mainīt vai iegūt papildu specialitāti. 

Jaunums!

Master Plus ir moderna un inovatīva pieeja maģistrantūrai ar unikālu mācību saturu, kas piedāvā padziļinātas zināšanas un personīgu mentoru izvēlētajā maģistra studiju programmā. Šī unikālā iespēja atšķirībā no citām tradicionālajām pieejām, piedāvā saņemt mentora padomus un individuālas konsultācijas, dalīties profesionālajā pieredzē un zināšanās.

Atliek izvēlēties savu maģistra programmu, un, attiecīgi pēc tam Jums būs iespēja izvēlēties jebkuru no trim piedāvātajām tēmām, ko apgūt sadarbībā ar personīgo mentoru, neatkarīgi no izvēlētās studiju programmas un specializācijas. Vairāk par MasterPlus šeit

Pievienojieties mums tiešsaistē 14. Janvārī, 2021 pl.17:00 un uzziniet vairāk, kā sasniegt nākamo līmeni savā karjerā!

Pasākums norisināsies latviešu un angļu valodā

contact us

raksti mums