ratsif-2021-23-apr
23
Apr

RaTSiF-2021

Šogad 39. zinātniski praktiskā un mācību metodiskā konference “Zinātne un tehnoloģija – solis nākotnē” (RaTSiF-2021) norisināsies attālinātā formātā 2021. gada 23.aprīlī no plkst. 10:00 – 16:00 un Transporta un sakaru institūts (TSI) aicina visus interesentus pievienoties tiešsaistē.

Konferences tēmas:

  • Izglītība digitālajā laikmetā
  • Informācijas sabiedrības datorizācijas problēmas
  • Inovācijas un viedās tehnoloģijas transportā un loģistikā
  • Tirgus: pētījumi, projekti, tehnoloģijas un mūsdienu ekonomikas problēmas

Konferences ietvaros tiek organizēts arī atvērtais seminārs “Izglītība Digitālajā Laikmetā”, kuras laikā dalībniekiem būs iespēja noklausīties TSI pieaicināto lektoru prezentācijas:

  • Ph.D., Emmanuel Merchan, TSI Inženierzinātņu fakultātes dekāna p.i., kurš uzstāsies ar prezentāciju: Challenges of Education in times of the 4th Industrial Revolution.
  • Prof., Dr. sc. ing., Dr. habil. sc. ing. Igor Kabashkin, TSI doktora studiju programmas Telemātika un loģistika direktors, kurš uzstāsies ar prezentāciju: E-learning game-based technology for training and education of transport and logistics specialists

Nepalaid garām savu iespēju un pieslēdzies semināram tiešsaistē, lai noklausītos aizraujošas prezentācijas!

Lai pieslēgtos semināram vai noteiktai sesijai, spiediet ŠEIT
Tiešraide tiks translēta BigBlueButton platformā
Konferences oficiālā mājaslapa: http://ratsif2021s.tsi.lv/

Konferences mērķis ir TSI un citu augstāko izglītības iestāžu jauno zinātnieku apvienošana, kā pamatā ir kopīgas starpdisciplīnu pētniecības intereses ar mērķi iegūt jaunus kvalitatīvus rezultātus, risinot problēmas, kas pastāv jau šobrīd un radīsies nākotnē.

Zinātniskās konferences programmā iekļautas latviešu un ārzemju zinātnieku plenārsēžu prezentācijas-lekcijas un jauno dalībnieku prezentācijas sekcijas darbu ietvaros.

Konference nodrošina iespēju jaunajiem pētniekiem piedalīties starpnozaru zinātniskajā konferencē un sadarboties ar pieredzējušiem zinātniekiem. Visi jaunie zinātnieki, kuri nodarbojas ar tehniskiem, ekonomiskiem un sociāliem pētījumiem, tiek aicināti iepazīstināt ar savu darbu un piedalīties zinātniskajā diskusijā.   Konferences laikā katram ir iespēja atrast domubiedrus, nostiprināt profesionālos sakarus, attīstīt un uzlabot komunikatīvās prasmes un iegūt vērtīgu pieredzi zinātniskās konferences diskusijās.

contact us

raksti mums