IMG_6182_small

Karjeras diena 2022 – atskats

Šī gada 25. oktobrī Transporta un sakaru institūta (TSI) rīkotajā pasākumā “Karjeras diena 2022” studentiem un skolēniem bija iespēja satikt un iepazīt tuvāk savus potenciālos darba devējus loģistikas, aviācijas un IT nozarēs.

Jautājot, kā tiek vērtēta Karjeras diena no darba devēju skata punkta, vairums partneru pauda, ka šī ir unikāla iespēja studentiem un topošajiem jomas speciālistiem satikt savu potenciālo darba devēju. “Tieši TSI rīkotajās Karjeras dienās apvienoti aktuālākie un nozarei atbilstošākie darba devēji, tādējādi TSI studējošajiem šī ir unikāla iespēja gūt tuvāku ieskatu sev saistošajā nozarē un atrast savu karjeras ceļu” ar savu vērtējumu dalījās TSI ilggadējs partneris “MSC”.

“Uzskatām, ka Karjeras dienas ir labs veids, kā studentiem caur uzņēmuma piedāvātajām lekcijām un prezentācijām tuvāk iepazīt nozari un uzņēmumu” savos iespaidos dalās “Starptautiskās lidostas “Rīga”” pārstāvji.

“Karjeras diena ir lieliska iespēja, kurā students var atrast prakses vietu, iegūt padziļinātāku informāciju par uzņēmumu un aktuālākajām vakancēm. Varam nodibināt kontaktu ar potenciālo darbinieku vēl pirms viņa CV saņemšanas.

Sadarbību ar TSI vērtējam ļoti pozitīvi, jo vairāki TSI studenti pēc veiksmīgi izietas prakses, pievienojas mūsu komandai kā patstāvīgi, kvalitatīvi jaunie speciālisti,” savās atziņās par karjeras dienu dalās “Express Heroes” pārstāvji.

“Organizējot Karjeras dienu studiju gada sākumā, tas sniedz studentiem lielāku motivāciju un paver plašākas iespējas abpusēji izdevīgas sadarbības veidošanā. Novērtējam sadarbību ar TSI. Šobrīd arī sniedzam atbalstu IT studentiem datorzinātnēs, piešķirot tiem stipendijas studijām, tādējādi palīdzam sagatavot kvalitatīvus jaunos nozares speciālistus” ar saviem ieskatiem dalās “Clarity Labs” pārstāvji.

“Mile Logistics” pārstāvji uzsver, ka Karjeras diena sniedz iespēju pēdējo kursu studentiem nodibināt jaunus kontaktus ar savas interesējošās sfēras speciālistiem, kā arī brīvākās un nepiespiestākās sarunās izrunāt prakses un darba iespējas, sniegt plašāku ieskatu uzņēmuma darbībā. “Mūsu sadarbība ar TSI ir vērtīga, jo vairums pēc prakses pabeigšanas kļūst par mūsu darbiniekiem” saka “Mile Logistics” pārstāvji.

Tāpat arī ilgstošs TSI sadarbības partneris “Robologic GmbH” uzsver, ka sadarbību ar TSI vērtē kā ļoti pozitīvu, jo daudzi studenti pēc absolvēšanas kļūst par uzņēmuma darbiniekiem, kā arī prieks atbalstīt jaunos un talantīgos studentus ar grantiem studiju programmā “Robotika”.

Karjeras diena 2022 e – katalogā iespēja plašāk iepazīt TSI sadarbības partnerus.

Vairāk bildes un video sekos tuvākajā laikā.

Sakām lielu paldies visiem mūsu sadarbības partneriem, kuri piedalījās TSI rīkotajā Karjeras dienā!

Uz tikšanos nākamajā gadā!

contact us

raksti mums