jelena ioseb

BIG-BANG Jūsu karjerai: dubultais diploms datu analīzes un mākslīgā intelekta jomā

2022. gada 19. janvārī Akadēmiskās informācijas centra (AIC) ekspertu padome pieņēma lēmumu apstiprināt Transporta un sakaru institūta (TSI) lūgumu jaunai maģistra līmeņa specializācijai – Datu analīze un mākslīgais intelekts. Nepārtrauciet šeit lasīt, ja Jūsu iepriekšējā izglītība nav saistīta ar IT jomu. Šī specializācija sniedz iespēju pārvērst Jūsu karjeru IT jomā, jo mēs uzņemam studentus gan ar, gan bez iepriekšējas izglītības IT jomā.

Datu analīze un mākslīgais intelekts ir vienas no augošām tehnoloģiju jomām, kuras ir ļoti pieprasītas gan IT uzņēmumos, bet arī jebkurā citā nozarē, kas darbojas ar datiem: finanses, banku darbība, transports, loģistika, medicīna, izklaide, tūrisms utt. IT speciālistu nākotne ir daudzsološa, pieprasījums un algas šajā jomā aug visā pasaulē.

Piedāvājam Jums unikālu iespēju izmainīt savu karjeru un dzīvesveidu un pievienoties specializācijai – Datu analīze un mākslīgais intelekts, iegūt nepieciešamās prasmes, zināšanas, kompetences un maģistra grādu datorzinātnēs. Vēl labākas ziņas – specializācija tiek organizēta kā dubultā diploma studiju programma kopā ar mūsu stratēģisko partneri University of West of England (UWE Bristol), tāpēc pēc divu gadu pilna laika studijām un pārsteidzošas pieredzes ar Datu analīzi un māklsīgo intelektu specializāciju, Jūs iegūsiet divus diplomus un divus maģistra grādus – vienu no TSI, un otru no UWE.

Mūsu piedāvātā specializācija ir izstrādāta ciešā sadarbībā ar UWE Bristol un nozares pārstāvjiem Deloitte, Accenture Baltics, MSC u.c. Kursi programmas ietvaros sniedz visas nepieciešamās prasmes, lai uzsāktu savu karjeru, izbaudītu studiju kursus, kā piemēram, datu analīzes, biznesa inteliģences (BI) un datu vizualizācijas, mašīnmācīšanos un prognozēšanas analītiku, lielos datus un… starpdisciplināras grupas projektu ar nozares problēmu izklāstiem. Programmas kursus vada speciālisti ar praktisko un pētniecisko pieredzi šajā jomā. Kā arī studiju laikā Jums būs nepārprotama pieredze ar dažādiem nozares rīkiem.

Pievienojoties specializācijai ja arī Jums nav priekšzināšanu IT jomā, jo pirmais studiju semestris bagātinās Jūs ar datu bāzes tehnoloģijām, programmēšanu datu analīzei, jaunākajām tehnoloģijām IT/IS jomā. Šo sauc par sagatavošanās semestri (pre-master). Pēc pirmā semestra Jūs varēsiet pievienoties pamata plūsmai. Tātad, divos gados divi diplomi un neatsverama pieredze.

Un vēl viena laba ziņa: ja Jūsu pirmais grāds ir IT jomā, Jūsu maģistra studijas būs īsākas – tikai 1,5 gads jeb trīs semestri.

Plašāku informāciju par specializāciju, prasībām un uzņemšanas nosacījumiem lasiet ŠEIT

PIEVIENOJIES MUMS TAGAD!

contact us

raksti mums