flowers

Zinību diena

Sirsnīgi sveicam Jūs Zinību dienā, uzsākot jaunu studiju gadu! Šī diena ir svarīga gan visiem studējošajiem, gan arī pedagogiem, jo iezīmē atkal jaunu sākumu ikgadējam un aizraujošam atklājumu ceļam pašattīstības pasaulē.

Mēs patiesi priecājamies, ka daudzi jauni prāti papildina Transporta un sakaru institūta saimi, un pievienojas jau esošajiem studentiem, lai mēs visi kopā varētu krāt jaunas zināšanas, pieredzi un prasmi!

Vienlaikus gribam uzsvērt, ka gan TSI studiju vidē, gan akadēmiskajā jomā nepārtraukti notiek modernizācija. Jūs visi redzat, ka mūsu ēkas pirmajā stāvā vēl turpinās renovācijas darbi, un no sirds ceram, ka tie nesagadās Jums neērtības. Šos darbus ir nepieciešams pabeigt, lai uzlabotu mūsu “kopīgās mājas” estētisko vidi, studentu, pasniedzēju un darbinieku labsajūtu, un esam pārliecināti ka pavisam drīz visi kopā varēsim baudīt mūsu telpu jauno izskatu.

Lai šis studiju gads sniedz Jums jaunas zināšanas un pieredzi, spilgtus sasniegumus, interesantus projektus un daudz neaizmirstamu mirkļu! Veiksmi Jums un panākumus!

Ar vislabākajiem novēlējumiem,
TSI vadība

contact us

raksti mums