TSI Latvijas saha centrs 2021_1

TSI šonedēļ kļūst par Latvijas šaha centru!

TSI ar lielu lepnumu jau daudzus gadus atbalsta mūsu valstī notiekošos šaha pasākumus, un, no 17. līdz 24. septembrim, Transporta un sakaru institūta (TSI) telpās norisināsies trīs nozīmīgi turnīri klasiskajā šahā – Latvijas čempionāts vīriešiem, Latvijas čempionāts sievietēm un turnīrs “Latvijas Šaha Open”. Savukārt, no 5. līdz 7. novembrim TSI savās telpās uzņems Jauniešu šaha čempionātu ātrspēlē un ātrajā šahā.

Pirmās spēles sāksies jau piektdien, 17. septembrī, savukārt uzvarētāji tiks paziņoti svinīgā noslēguma pasākumā 24. septembrī. Visi turnīri aizritēs 9 kārtās ar apdomas laiku 90 minūtes partijai, plus 30 sekundes par gājienu ar FIDE reitinga aprēķinu. Vairāk informācijas par dalības maksu un noteikumiem varat atrast ŠEIT.

TSI rektors, PhD Juris Kanels atzīmē, ka: “TSI ir ārkārtīgi gandarīts, ka jau tradicionāli var atbalstīt vadošo Latvijas šaha turnīru organizāciju, tādā veidā veicinot zināšanu izplatību jaunatnes vidū mūsu valstī. Vienlaikus tiek risināta arī svarīga sociāla funkcija – tiek veicināta lietderīga brīvā laika pavadīšana. TSI priecāsies uzņemt šahu par savu vaļasprieku iecienījušas personas arī savu studentu vidū.”

contact us

raksti mums