1

TSI veiktie uzlabojumi ērtākam studiju procesam!

Tuvojas rudens semestra noslēgums, tāpēc vēlamies dalīties ar labajām ziņām un uzlabojumiem, kas veikti šajā gadā!

Sadarbībā ar TSI DevLab laboratoriju ir izveidots jauns studentu portāls my.tsi.lv, kas aizstāj iepriekšējo portālu Intranet. Jaunajam portālam ir ieviestas jaunas un ērtākas funkcijas: visas saites uz TSI iekšējām sistēmām vienuviet, pārskatāmāks lekciju saraksts, iespēja apmaksāt rēķinus no portāla ar bankas karti, reģistrēties atkārtotiem eksāmeniem, ka arī tuvākajā laikā tiks pievienota funkcija e-iesniegumiem. Portālā ir pievienotas arī sistēmu lietotāju instrukcijas.

Arī pasniedzējiem un administrācijai ir izveidots jauns sistēmas portāls “Curriculum Management System”, kas sniedz iespēju sagatavot dokumentus akreditācijai kādam no studiju virzieniem.

TSI Studiju daļā ir izveidota sistēma studentu pieteikumu apstrādei un ziņojumu GLPI izsekošanai, lai neviena Jūsu svarīgā ziņa mums nepaietu garām!

Esam veikuši uzlabojumus arī mūsu aprīkojumā – Aviācijas centrā APAC ir jauni un jaudīgi datori, 5 datorklasēs un 130. konferenču zālē uzstādīti jauni projektori,  ka arī 2 datorklasēs drīzumā tiks uzstādīti SSD diski, lai studiju procesu padarītu vēl jaudīgāku!

Veikti uzlabojumi TSI infrastruktūrā – atjaunota un mūsdienīgi aprīkota auditorija 9. stāvā, kur paveras iespaidīgs un iedvesmojošs skats pār Rīgas pilsētu. Savukārt, 2. stāva vestibilā ir jauna Open Space telpa, kas brīvi pieejama ikvienam studentam, pasniedzējam vai viesim – gan darbam, gan atpūtai! Protams, jauna kafejnīca, kur iespējams garšīgi pusdienot arī par draudzīgām cenām, baudot dienas īpašo piedāvājumu vai gardās uzkodas!

Paldies ikvienam studentam un kolēģim, kurš iedvesmo mūs uz jaunām pārmaiņām! Novēlam, lai uzturēšanās TSI telpās iedvesmotu arī Jūs jaunām zināšanām, inovatīvām idejām un jauniem sasniegumiem!

contact us

raksti mums