teacher with students

TSI studenti ir starp pasaules polimātiķiem

Inženierzinātņu fakultātes Transporta un sakaru institūta pirmkursnieku komanda piedalījās starptautiskajā tiešsaistes olimpiādē “Erudite Planet – 2021” un iekļuva spēcīgāko komandu topā, ieņemot godpilno 7. vietu no 90!!!

TSI polimatiķu komanda “Rīgas saulespuķes” guva panākumus 12 olimpiādes kārtās un pārliecinoši parādīja komandas garu, vēlmi uzvarēt un atbilstošu erudīciju.

Apsveicam studentus – pirmkursniekus, kuri uzstājās TSI docenta Tatjanas A. Šamšinas vadībā.

Olimpiādes galvenais mērķis ir attīstīt skolēnu radošās spējas, atklāt viņu intelektuālo potenciālu un atklāt jaunus talantus. Dalība olimpiādē ļāva arī paplašināt redzesloku, pielietot savas zināšanas, erudīciju un loģisko domāšanu, parādīt prasmi pieņemt lēmumus nestandarta situācijās, attīstīt prasmes strādāt komandā, ievērojot laika ierobežojumus.

Turklāt visi dalībnieki un viņu skolotāji saņēma sertifikātu un uzaicinājumu piedalīties olimpiādes otrajā kārtā no 2022. gada 3. līdz 6. janvārim Maskavā.

Apsveicam visus dalībniekus un Rīgas Saulespuķu komandas vadītāju ar pelnīto uzvaru un novēlam veiksmi un teicamus rezultātus mācībās!

contact us

raksti mums