J.Kanels_small

TSI rektors vadīja lekciju dažādu Ukrainas valsts institūciju pārstāvjiem par sagatavošanās procesu un iestāšanos Eiropas Savienībā

Šonedēļ Transporta un sakaru institūta rektors, Ph.D.sc.pol. Juris Kanels studiju programmas “Eiropas studijas – ES iestāšanās sarunas valsts ierēdņiem” ietvaros uzstājās Ukrainas publiskā sektora pārstāvjiem par tēmu “Sarunu sadaļas (transports, mobilitāte). Nozares aktuālie izaicinājumi”.

Šo profesionālo apmācību programmu vada Latvijas Universitāte, un tās mērķis ir sniegt palīdzību dažādu Ukrainas ministriju un valsts institūciju pārstāvjiem viņu sagatavošanās procesā sarunām par iestāšanos Eiropas Savienībā.

Ph.D.sc.pol. Juris Kanels no 1993. līdz 1998. gadam bija pirmais Latvijas vēstnieks ES. Tādējādi viņš dalījās savā personīgajā pieredzē ar Ukrainas kolēģiem, un prezentācijas laikā aplūkoja tādas tēmas kā Transporta nozares nozīme Eiropas Savienībā, iestāšanās sarunu un līguma saturs, Latvijas iestāšanās ES rezultātu un seku novērtējums transportu nozarē.

contact us

raksti mums