photo_5998844719007907863_y

TSI Metaverse vakars: Inovāciju un izpētes vakars

6. jūnijā TSI organizēja Metaverse vakaru, kas bija daļa no studentu kluba “Borya Cikorya” aktivitātēm. Studenti, darbinieki un īpašie viesi iepazina un vēroja virtuālās realitātes (VR), papildinātās realitātes (AR) un jauktās realitātes (MR) programmu izmantošanu.

Dalībnieki tika sadalīti komandās, lai pārdomātu iespējamos VR/AR/MR tehnoloģiju izmantošanu nākotnē. Dažas no komandu iesniegtajām inovatīvajām idejām:

  • Orgānu 3D skenēšana turpmākai izpētei VR;
  • Ārstu apmācība, izmantojot VR simulācijas;
  • Izglītības procesa spēlēšana, izmantojot VR spēles un aizraujošus videoklipus;
  • Nekustamā īpašuma reklāma, izmantojot VR ekskursijas pa īpašumiem.

Pasākuma īpašais viesis bija Maksims Kondratjevs, Twistoo.co dibinātājs, jaunuzņēmējs un UI / UX profesionālis. Maksims izvērtēja komandu idejas, sniedza padomus, kā šīs idejas īstenot dzīvē, dalījās ar savu jaunuzņēmumu pieredzi un sniedza atsauksmes par biznesa koncepcijām, kā arī apsprieda VR tehnoloģiju nākotni. TSI un Studentu klubs izsaka pateicību Maksimam par dalību!

Pēc tam TSI pasniedzēji un studenti, skolnieki, studenti no citām universitātēm un īpašais viesis apspriedās par izglītības nākotni. Tēmas ietvēra kursu lomu, augstākās izglītības likumdošanas ietekmi, kā arī VR un citu tehnoloģiju integrāciju izglītībā.

Šī mācību gada pēdējais, studentu organizētais, pasākums tika noslēgts ar picām un tīklošanos starp pasākuma dalībniekiem.

Uz tikšanos nākošajos pasākumos!

contact us

raksti mums