JSjDFehDsSdrun1bvJLYp8a9dpdrK05F_817_410

TSI aicina uz semināru “Aktuālās tendences loģistikā”

2022. gada 25. martā Transporta un sakaru institūts (TSI) aicina vidusskolu, koledžu un arodskolu skolotājus uz semināru “Aktuālās tendences loģistikā”. Pasākums būs īpaši noderīgs skolotājiem, kuri sagatavo topošos loģistikas speciālistus.

Semināru vadīs Aleksandrs Kotļars, TSI pasniedzējs, bakalaura studiju programmas “Transporta un biznesa loģistika” direktors un GEFCO Baltic tirdzniecības nodaļas vadītājs.

Semināra ideju ierosināja koledžu un arodskolu skolotāji, kuri sadarbojas ar TSI “Profesionālās ievirzes mācībstundas” projekta ietvaros  tiešsaistes nodarbības skolām par tādām tēmām kā IT, robotika, karjera, bizness, loģistika un aviācija. Šajā gadā pedagogi arī izteica vēlmi piedalīties atsevišķā seminārā un uzzināt vairāk par stāstīto mācībstundās un TSI loģistikas studiju programmā.

Semināra “Aktuālās tendences loģistikā” autors Aleksandrs Kotļars ir loģistikas eksperts, kas apvieno sevī gan pasniedzēja, gan praktiķa kompetences. Viņš aktīvi darbojas kā starptautiskā loģistikas lieluzņēmuma GEFCO Baltic tirdzniecības nodaļas vadītājs, kā arī vada TSI bakalaura studiju programmu “Transporta un biznesa loģistika” un lasa lekcijas studentiem. Seminārā A. Kotļars dalīsies ar pedagogiem gan akadēmiskajā un profesionālajā pieredzē, kas gūta aktīvi darbojoties loģistikas nozarē: kas šobrīd notiek loģistikas industrijā, kā un ko mācīt topošajiem loģistikas speciālistiem.

Seminārs notiks tiešsaistē piektdien, 25. martā, plkst. 10.00. Visi dalībnieki par dalību seminārā saņems sertifikātus. Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta. Reģistrēties var šeit.

Uzzināt vairāk par projekta “Profesionālās ievirzes mācībstundas” nodarbību tematiem un laikiem, kā arī reģistrēt savu klasi dalībai var vietnē school.tsi.lv.

Transporta un sakaru institūts (TSI) ir privāta augstskola, kas jau vairāk kā 20 gadu garumā sagatavo pieprasītus speciālistus darba tirgū. Augstskola piedāvā inženierzinātņu virzienu studiju programmas tādās jomās kā transports un loģistika, aviācija, robotika un elektronika, datorzinātnes un telekomunikācijas, kā arī sociālo ziņātņu jomās – vadība un uzņēmējdarbība. Studiju programmas apgūstamas latviešu un angļu valodās.

www.tsi.lv

Vairāk informācijas: Olga Dzilna, TSI mārketinga un komunikācijas daļas vadītāja, E-mail: Dzilna.O@tsi.lv

https://izglitiba.riga.lv/lv/izglitiba?target=news_item&news_item=tsi-aicina-uz-seminaru-aktualas-tendences-logistika-8989

contact us

raksti mums