Latvijas valsts stipendijas ārvalstu studentiem

Ārvalstu pilsoņiem, kuri vēlas studēt Latvijā, ir iespēja pieteikties Latvijas valsts stipendijām, kuras finansē valsts. Latvijas valsts piedāvā iespēju pieteikties stipendijām ārvalstu studentiem, pētniekiem un mācībspēkiem studijām, pētniecībai vai dalībai vasaras skolās, Latvijas augstskolās.

Bakalaura programmu studenti var pieteikties sākot no 2.studiju gada; maģistra programmu studenti – sākot no 1.studiju gada. Pieteikumu termiņš ik gadu ir 1. februāris līdz 1. aprīlis.

studies schoolarships latvia 2022

Lai pieteiktos stipendijai, nepieciešams reģistrēties sistēmā tiešsaistē un aizpildīt pieteikumu, pievienojot visus nepieciešamos dokumentus.
Vairāk informāciju angļu valodā varat atrast šeit

“Latvijas valsts stipendija man ļoti palīdzēja noņemt finanšu ierobežojumus, kas ārkārtīgi ierobežoja mana pētījuma potenciālu, kas bija veltīts mākslīgā intelekta pielietojumam krājumu pārvaldībā un loģistikā. Turklāt šī stipendija ir iedvesmojusi un devusi neierobežotu motivāciju. ”

Stipendiju konkurss studentiem no Baltkrievijas

Eiropas Savienība programmas “EU4Belarus: solidarity with the people of Belarus” ietvaros izsludina konkursu stipendijām EU4Belarus – Support for Advanced Learning and Training (SALT) Baltkrievijas studentiem!

Stipendijām var pieteikties Baltkrievijas Republikas pilsoņi, kuri plāno studēt vai jau studē pilna laika bakalaura vai maģistrantūras studiju programmās Lietuvas, Latvijas, Čehijas un Polijas universitātēs ne agrāk kā no 2020./2021.akadēmiskā gada.

Nākamais konkursa uzsaukums tiek plānots 2023. gada vasarā. Aicinām sekot līdzi informācijai oficiālajā mājaslapā: eu4belarus.info/scholarships

Programma tiek īstenota sadarbībā ar Latvijas, Lietuvas, Polijas un Čehijas Republikas valstīm, un to finansē Eiropas Savienība speciālās rīcības programmas”EU4Belarus: solidarity with the people of Belarus” ietvaros.

Izmanto iespēju studēt Latvijā!

contact us

raksti mums