1-lv

Student, lieliska iespēja – mākslīgā intelekta kurss C daļā!

Studenti (īpaši ne IT programmas studējošie) var pilnveidotu savas zināšanas darbam ar tehnoloģijām un paplašinātu savas digitālās prasmes. Ikvienam interesentam ir iespēja apgūt tiešsaistes kursu mākslīgā intelekta (MI) jomā Elements of AI. Studiju kursa pildīšanai nav nepieciešamas priekšzināšanas par MI vai programmēšanas prasmes.

Kas jādara? 
– Reģistrējies tālmācības platformā 
– Izvēlies C daļas kursu – Elements of AI 
– Pildi sev brīvā laikā un tempā 
– Iegūsti sev kredītpunktus (2 KP)

Kurss aizņem vidēji 25 – 30h, ko ikviens var pildīt sev brīvā laikā un savā tempā, viena semestra ietvaros. Kursam nav noteikta uzsākšanas vai noslēguma laika. Studiju kurss ir viegli uztverams. Tā apguve prasa, Kurss sastāv no 6 daļām un 25 uzdevumiem, kas sniedz ieskatu MI pamatos un metodēs.

! Ja reģistrācija uz C bloku netika veikta, diemžēl kredītpunkti netiks piešķirti.

Īpaši kurss ir ieteicams tiem, kas nemācās IT, jo tas ļaus jums saprast principus, attīstību un reālus piemērus dažādās AI jomās.

Tādas valstis kā Somija, Zviedrija, Vācija, Igaunija un Norvēģija jau aktīvi piedalās iniciatīvā, lai vismaz 1% viņu iedzīvotāji būtu apguvuši MI pamatus. Arī Latvijā IT Izglītības fonds – Start(IT) strādā pie šī mērķa sasniegšanas. Kopš “Elements of AI” izveides 2018. gada pavasarī tam reģistrējušies 500 000 lietotāji no vairāk kā 170 valstīm. 25% no tiem, kas reģistrējušies, ir virs 45 gadiem, 40% ir sievietes.

“Elements of AI” autori ir tehnoloģiju uzņēmums Reaktor un Helsinku Universitāte. Kursu finansē Somijas valdība Somijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē 2019. gada ietvaros. Tulkojumu ES valodās nodrošina Eiropas Komisija.

contact us

raksti mums