relstat_lv

Šogad RelStat-2020 konference norisināsies attālināti

Organizācijas komitejas vārdā mēs jūs informējam, ka saskaņā ar pašreizējiem Latvijas valdības pasākumiem, lai apkarotu COVID-19 izplatību, no 2020. gada 15. līdz 16. oktobrim Starptautiskā konference  “Reliability and Statistics in Transportation and Communication” (RelStat-2020) norisināsies attālinātā režīmā.

Šogad Transporta un sakaru institūta rīkotajai RelStat konferencei ir 20 gadu jubileja, un tās slava ar katru gadu pieaug. 2000. gadā, kad pirmo reizi norisinājās konference, tajā piedalījās zinātnieki tikai no divām valstīm – Latvijas un Lietuvas, bet jau pagājušo gadu dalībnieki pārstāvēja 19 valstis.

Visus šos gadus konference zinātniekiem sniedza iespēju ne tikai iepazīstināt ar saviem pētījumiem, bet arī priecēja dalībniekus ar zinātniskām diskusijām un savstarpēju komunikāciju un, protams arī ar kultūras pasākumiem. Šogad konferences organizācijas komiteja, rūpējoties par visu dalībnieku, viesu un visas sabiedrības drošību, nolēma, ka attālinātais formāts ir vienīgā iespēja pasākuma rīkošanai esošajos apstākļos pasaulē.

Mēs esam pārliecināti, ka konferencei norisinoties arī virtuālā formātā būs kvalitatīvas un dzīvas diskusijas par jaunākajiem pētījumu rezultātiem, idejām, tehnoloģijām, kā arī visus teorētiskos un praktiskos jautājumus būs iespēja uzdot attālinātā formātā. Vēršam Jūsu uzmanību, ka pamatojoties uz darbu iesniegšanas rezultātiem, dalībnieki saņems uzaicinājumu publicēt savus rakstus Springer kolekcijā.

Visa informācija par organizatoriskajiem jautājumiem un konferences praktiskajiem aspektiem sekos tuvākajā laikā. Ja Jums rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, nekautrējieties un sazināties ar mums. Plašāka informācija par konferenci un reģistrācijas maksu ir šeit

Konferences programma šeit

contact us

raksti mums